Cumartesi , Mayıs 26 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Reha Medin Emlak Hizmetleri Franchise 2016

Reha Medin Emlak Hizmetleri Franchise 2016REHA MEDİN EMLAK HİZMETLERİ

Franchise bedeli 10.000 USD

Reha Medin Emlak Hizmetleri, gayrimenkul pazarının en köklü şirketlerinden biri. 30 yıldır gayrimenkul pazarında faaliyet gösteren şirketin 13 ilde 50 şubesi var.

Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış. Reha Medin Emlak Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Çiçekçi, 2016 sonuna kadar 30 yeni ofis daha açmayı hedeflediklerini söylüyor. Önümüzdeki beş yılda şube sayısının 200’e çıkarılması hedefleniyor. Bu ofisler franchising sistemiyle açılacak. Yeni açılacak şubeler için öncelik Ankara, İzmir, İstanbul, Trabzon, Antalya illerine verilmiş.
Reha Medin Emlak Hizmetleri

Reha Medin Emlak Hizmetleri şubesi açabilmek için en az 40 metrekarelik bir ofis gerekiyor. Franchise giriş bedeli bölgeye göre 10-15 bin USD arasında değişiyor. Sürekli ödemeleri uygun rakamlarda tuttuklarını belirten Çiçekçi, “Reklam payı veya ofis gelirlerinden %8, 350 USD da aylık aidat alıyoruz” diyor. Bir şubenin toplam yatırım tutarı şubenin bulunduğu yere, şubenin açıldığı yerin kira ya da kendi mülkü olup olmamasına göre değişiyor.

Telefon: 0212 330 33 03
info@rehamedin.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir