Bayilik Veren Firmalar

Pizza Time Bayilik

Pizza dükkanı açmak isteyen yatırımcılar pizza time bayiliği alarak bu iş fırsatını yakalayabilir.

pizza timePizza Time Bayilik Hakkında : Ankaralılar’ın beğeniyle takip ettiği, %100 yerli sermaye ile kurulmuş efsane lezzetlere sahip pizzacısıdır Pizza Time… 2007′de kurulmuş olan Pizza Time dinamik kadrosu ile Ankara’da 10′u geçen işletme sayısı ve müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti ile eşsiz pizzalarını birleştirince, büyümesi de aynı oranda hızlı olmuştur. Franchise sistemi ile her geçen gün insanların dikkatini çekmekte ve kalitesini hızlı bir şekilde Ankara’da yaymaya devam ettirmektedir. Sıradanlıktan uzak, farklı pizzaları Ankaralılara tanıtan Pizza Time, bu lezzetlerini müşterilerine sunarken her daim en kaliteli ve en doğal ürünleri hazırlanan hamurlarıyla harmanladı. Çünkü tazeliği korumanın, lezzete giden yolda en önemli adımlardan biri olduğu gerçeğini hiç unutmadı Pizza Time… Leziz pizza yelpazesine eklediği birbirinden güzel pizzalarını taptaze ürünlerle sizlere sunmaya devam ediyor. Pizza Time Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Pizza Time sadece pizzaları değil, bol malzemeli salataları, siparişinizle pişirilen çıtır ekmeğinde sandviçleri, aperatifleri, herkese ve her yaşa hitap eden menü seçenekleri ve yemeğinizin üstüne sıcacık suflesi ile doymak isteyenlere bunu en keyifli haliyle yaşatmayı sağlamak için elinden geleni yapıyor! Kısa sürede 12. şubesini hizmete sokan Pizza Time, 2013 yılı içerisinde yeni şubeler ve kafa karıştırmayan net kampanyaları ile hakiki lezzetlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.


Pizza Time Bayilik Olanakları

Bir ürün ve ya hizmetin, imtiyaz hakkına sahip tarafın belirli bir süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli bilgi ve destek sağlayarak, bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

Bilginin ve birikimin küçük yatırımcılara aktarımıdır. Franchising, yatırımcılara kendi işlerinin sahibi olma, yönetme ve yönlendirme serbestliği sağlamaktadır. Franchise iş yapmak için bir başkasının bilgisini, tecrübesini ve iş yapma metodunu satın alır. Franchising komple bir işletmecilik modelidir.

Gün geçtikçe şube sayısını arttıran Pizza Time yeni şubelerle Pizza Time kalitesini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Siz yatırımcıya hazır, güçlü marka ve iş fırsatının pazarlanması ile ürün, eğitim, denetim, dekorasyon, sunum, tabela, bölge koruma, fiyat birliği olarak komple sunulmuştur.

Pizza Time, Franchising mağazasının tasarımı ve kuruluşu için gerekli gerekli standartları belirleyip, destek sağlamaktadır. İstenildiğinde, inşaatın idaresini, modüler teçhizatın montajını da franchisee’lere temin etmektedir. Firmamız, standartlarına ve imajına uygun mağaza tasarımı yaptırmaktadır. Her bir mağazanın görünüşü ait olduğu tüm zincirim imajını yansıtmaktadır.

Pizza Time, ismini, logosunu ve mağazalarını tanıtmak ve çizgisini daima üst seviyede tutabilmek adına, reklama ve markasına büyük yatırımlar yapmaktadır.Franchising mağazaları, aynı tasarıma sahip olarak bu isimden ve reklamdan faydalanmaktadır. Franchising işletmelerinin merkez tarafından belirlenen ilkelere uymaları Pizza Time markası adına büyük önem taşımaktadır.Pizza Time yeni şubeleri ile birlikte, hiç değişmeyen kalitesi ile müşterilerine güzel pizza yemenin zevkini tekrar yaşatmak için çalışıyor. Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz lütfen iletişim formumuzu konu ile ilgili olarak doldurunuz.

Pizza Time Bayilik Başvurusu

Pizza Time Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler ve Pizza Time Bayilik, Pizza Time Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Pizza Bayiliği Veren Firma ile iletişime geçerek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pizza Time Bayilik İletişim Bilgileri

Pizza Time Merkez Ofis Bilgileri

Pizza Time MY Pizza Rest. Hiz. Ltd. Şti. Tescilli Markasıdır.
Merkez Ofis: Anadolu Bulvarı 174. Cadde A.T.B İş Merkezi I Blok No: 262 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90312 387 62 42
Faks: +90312 387 62 43
E-posta: info@pizzatime.com.tr

Diğer sayfalarımızda ki bayilik veren firmalar yazılarınıda incelemenizi tavsiye ederim.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu