Perşembe , Ocak 17 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pizza Börek Franchise Şartları

Pizza Börek Franchise ŞartlarıPizza Börek Bayilik Bilgileri – Pizza Börek Bayilik İletişim

Pizza Börek mayıs ayında fast food dünyasındaki yerini aldı. Fast food deyince ilk akla gelen lezzetlerden biri olan pizzayı geleneksel Türk usulü böreğin cazibesiyle buluşturan Pizza Börek ilk dükkânını Forum Ankara AVM’de açtı. Türkiye’nin ilk ve tek pizza böreğini üreterek fast food dünyasına farklı bir lezzet sunan Pizza Börek sağlıklı ve katkı maddesiz olarak ürettiği ürünleri uygun fiyatlarla fast food severlerle buluşturuyor.

pizza borek

Çok yakında çok doyacaksınız…

Aylar süren hazırlık aşamasından sonra müşteriyle buluşan Pizza Börek %100 Türk işi sloganıyla yola çıktı. Hiçbir yerde denenmemiş ürünleri, kendine has terminolojisi ve mimari düzeni ile müşterilerine mükemmel ve farklı deneyimler yaşatan Pizza Börek lezzeti ve kendine özel reçetesi ile en doğ; ‘ malzemeleri harmanlayarak hijyenik koşullarda üretiliyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Pizzabörek’in standart lezzet ve fiyat garantisi ile müşte rileri kendi mutfağında hissettirmeyi vaat ediyor. Tüm üretim ağı standartlara göre planlanan Pizza Börek’in dağıtım ağı tek merkezden yapılmakta, ürünler şubede pişirilmekte, taze ve sı cak olarak tüketiciye ulaştırılmaktadır. Pizza Börek çıtır çıtır eşsiz lezzeti dışında müşterilerine, çorba, salata, fırında makarna çeşitleri, baharatlı patates, katmer, yayık ayranı gibi seçenekleri de sunuyor. Pizza Börek’in marka sahibi Serdar Eker hedeflerini şöyle dile getirdi: Franchising ağıyla sektörde büyümeyi hedefleyen Pizza Börek yine bu ay farklı bir AVM’de müşterileriyle buluşuyor. Franchise ağımızı genişleterek kısa zamanda Türkiye’nin markası olmayı hedefliyoruz. Uzun dönem hedefimiz ise; Türk mutfağından çıkan böreği evrenselleştirerek uluslararası bir marka yapmak ve yurt dışında mağazalaşmak. Hedeflerimiz doğrultusunda önce Ankara’ya sonra da tüm dünyaya “Çok yakında çok doyacaksınız” diyoruz.

  Kozmetik Mağazası Bayiliği Veren Firmalar

Erciyes İş Yerleri Sitesi Macun Mah. 187. Cd. No: 9 Macunköy / Ankara
Tel : 0.312 387 1 333 – 387 3 000
Faks : 0.312 387 3 111

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir