Cuma , Şubat 15 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pastat bayilik veriyor

Pastat bayilik veriyor30 yılı aşkın süredir Pastat üretiminde bulunduğu sağlık ve lezzet dolu ürünlerini, yeni markasıyla, yeniden yorumladı.

1983 yılından beri sütlü tatlı sektöründe faaliyet gösteren Pastat Tatlı, 2016 yılında kendi yeni markasını oluşturma kararı verdi ve geleneksel lezzet yapısını bozmadan, modernize ederek Cream & Chocco’yu yarattı.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

30 yılı aşkın süredir, kendine has konseptinde Pastat üretiminde bulunduğu sağlık ve lezzet dolu ürünlerini, yeni markasıyla, yeniden yorumlayarak değerli tüketicileriyle buluşturdu. Marka sahibi Murat Kılınç; “Doğru ve emin adımlarla büyüme prensibi ve tüm altyapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilme adına ilk yatırımımızı kendi bünyemizde gerçekleştirdik. 2016 yılında franchising verme kararı aldık ve ilk mağazamızı İstanbul Yeşilköy’de sonrasında ise İstanbul Atakent’de açtık. Cream & Chocco markasını siz değerli müşterilerimize 1 adım daha yakınlaşmak için İstanbul’da 2017 yılı içerisinde 25 şube açmayı hedefledik. Firmamızın bu tecrübesinden faydalanmak isteyen yatırımcılara Pastat danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Gelin kısa sürede geri dönecek yatırım avantajı ile birlikte size franchise verelim; siz de bu aileye katılın. Ayrıcalıklı yatırımcılarımızdan olun ve bizimle birlikte kazanmaya hemen başlayın “dedi.

Pastat İletişim

Hürriyet Mah. Altın Sok. No:20 Yenibosna/İSTANBUL
Telefon +90 212 551 50 51
Faks +90 212 551 50 71
E-Posta info@pastattatli.com

  Oyuncak Markası Türkiye’de Distribütörler Arıyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir