Girişimcilik Haberleri

Parantez, Multinet kart kullanıcılarına online sadakat sistemi sağlayıcısı

MULTİNETİ CEBE TAŞIDI

Parantez.com / Altuğ Beşer

Parantez, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş ile iş ortaklığı çerçevesinde, Multinet kart kullanıcılarına tamamen ücretsiz hizmet sağlayan geri ödemeli bir online sadakat sistemi sağlayıcısı. Parantez, Multinet POS’ları bulunduran kafe, restoran ve büfeler ile yaptığı anlaşmaları doğru kart kullanıcılarına sunarak, her gün kullanüan Multinet kartının ay sonu gelmeden bitmesini engellemeyi amaçlıyor.

parantez-multinet-kart

Başlangıçta hala web üzerinde Parantez.com adresinden ulaşılabilen Parantez, mobil uygulamalarını yayma aldıktan sonra hizmetini, çok daha farklı bir boyuta taşımış oldu. iPhone, iPad ve Android cihazlar üzerinden ulaşılan Parantez uygulamaları ile kullanıcılar, bilgisayarlarından bağımsız olarak çevrelerindeki restoran ve kampanyaları görüntüleyebilir hale geldiler.Parantez.com’un CEO’su Altuğ Beşer’in mobil girişimcilik ile ilgili düşünceleri şöyle:

“Mobil cihazların kullanımı gün geçtikçe inanılmaz bir hızla artıyor. Tüm sektörler için oldukça önem taşıyan bu konu ödeme sistemleri ve akıllı kart teknolojisi sunan şirketler için de oldukça önemli. Artık çalışan kesime dâhil olan kullanıcıların yeterince yoğun ve hareketli olan hayatım, verilen hizmeti cebine yerleştirerek zaman ve mekândan bağımsız hale getirebilmek oldukça önemli.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu