Çarşamba , Ocak 23 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Özsüt Franchise Sistemiyle Yeni Şubeler Açacak

Özsüt Franchise Sistemiyle Yeni Şubeler AçacakOZSUT
Yeni şubelerle büyüyecek

ozsutİlk şubesini 1991’de İzmir Alsancak’ta açan Özsüt, 1996’dan itibaren franchise sistemine geçerek şube sayısını hızla artırmaya başladı. Özsüt, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor. Tüm Özsüt mağazalarının dekoru, markanın mimari konseptine uygun olarak yapılıyor. Mimari proje, franchising sözleşmesi imzalandıktan sonra hazırlanıyor. Franchise sözleşme gereği, yatırım yapılacak bölgenin potansiyeline göre proje değişiyor. Hazırlanan projenin uygulanma maliyetleri franchise alana ait. Dekorasyon maliyetleri dükkanın büyüklüğüne göre değişiyor.

Büyükşehirlerde açılan yeni ana arterlerde ve şube olmayan illerde yeni şubeler açılacak. Öz-süt’ün üretim tesisi İzmir’de bulunuyor. Markanın ürünleri, Türkiye genelindeki şubelere, İzmir’deki merkezden, sıcaklık kontrolü yapılabilen “data logger”ların kullanıldığı frigorifik araçlarla, soğuk zincir kırılmadan günlük olarak ulaştırılıyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

En eski markalardan bîri

Özsüt’ün temelleri, 1938 yılında Sefer Usta tarafından İzmir Kemeraltı’nda açılan muhallebiciyle atıldı. İlk şubesini 1991’de İzmir Alsancak’ta açan firma, 1996’dan beri franchising sistemiyle büyüyor. 1996’da altı olan şube sayısı şimdi 162’ye ulaştı. Yurtdışında ise Azerbaycan’da bir şubesi bulunuyor. Şubelerin büyük bölümü franchisee’ler tarafından işletiliyor. Franchise sözleşme gereği, yatırım yapılacak bölgenin potansiyeline göre değişen miktarlarda teminat isteniyor. Yatırım tutarı şube büyüklüğüne, lokasyona bağlı olarak değişiyor. Tüm şubelerin dekoru, Özsüt’ün mimari konsepti-ne uygun olarak yapılıyor. Mimari proje, franchising sözleşmesi imzalandıktan sonra hazırlanıyor. Hazırlanan projenin uygulanma maliyetleri franchise alana ait. Büyükşehirlerde, gelişmiş tüm il ve ilçelerde yeni şubeler açılacak. Özsüt ürünleri, Türkiye genelindeki şubelere, İzmir’deki merkezden, sıcaklık kontrolü yapılabilen frigorifik araçlarla, soğuk zincir kırılmadan günlük olarak ulaştırılıyor. Firma hizmet verdiği, Türkiye’deki bayi ağının bulunduğu bölgelerde ve yeni yatırımlarının hayata geçeceği alanlarda o bölgenin ekonomik ve demografik özelliklerine, bölge halkının ihtiyaçlarına ve değerlerini dikkate alan titiz bir çalışma yürütüyor.

  Portakal Spor Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Telefon: 0 232 877 0011
E-posta: iletisim@ozsut.com.tr
Web: ozsut.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir