Bayilik Veren Firmalar

Öz Adıyaman Çiğköfte Bayilik Veriyor

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE FARKI Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sürekli gelişip büyümekte olan bir lezzetin parçası olmak istiyorsanız, ÖZ ADIYAMANÇİĞ KÖFTE’e hoş geldiniz.

Öz Adıyaman Çiğköfte1992 yılında kendi iş yerimizi açarak başladığımız ve çok kısa sürede Türkiye’nin BİR ÇOK ilinde 40’i aşkın şubesiyle hizmet veren ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, gelecek hedeflerini tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE’i duyurmak ve sevdirmek olarak belirlemiştir.

Amacımız çok bayi, deyil kalitetiyi ön planda tutmak bundan ödün vermeden büyümek .


ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE Türkiye’de ilk çiğ köfte üretimine başlayan firmalar arasında olan , Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmekte ve sürekli yapılan iyileştirme çalışmaları ile her zaman öncü firmalar arasında olmayı başarmaktadır. Kalite, Güven ve lezzette öncü olmayı ilke edinmiş olan ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE’te, tüm personel, niteliklerine göre titizlikle seçilir ve devamlı eğitimlerle gelişimlerine katkı sağlanır. Tüm bunların yanında, etsiz çiğ köfte de lezzet denilince ilk akla gelen marka olmayı başararak, tüketici taleplerini de eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalarıyla da şubelerine destek olmaktadır.

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğ köfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir.

FRANCHİSE SİSTEMİ ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, Lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına Herhangi bir bedel ödemeden ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ailesine katılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler : ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalarıyla da şubelerine destek olmaktadır.

Bayilik için ek şartlar: dükkan en az 20 m2 olmalı yaya trafiğinin ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerler tercih edilmeli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet ULUTAŞ
Telefon : 05338182005
Web Sitesi : ozadiyamancigkofte.com.tr
E-posta Adresi : info@ozadiyamancigkofte.com.tr
Adres : Merkez:Karadeniz Mah.General Aldoğan Cad.No:36 Gazi Osman Paşa/İSTANBULBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu