Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oses Çiğköfte Bayilik Şartları

Oses Çiğköfte Bayilik ŞartlarıOSES ÇİĞKÖFTE

Şube açmaya devam ediyor

Türkiye’nin en büyük franchise şirketi!

Ekonomist Dergisi’nin hazırladığı listede geçen yıl 3. sırada yer alan Oses, bu yıl 1. sıraya yükseldi. Birçok yerel ve global markayı geride bırakarak, büyümesini sürdüren Oses Çiğ Köfte Türkiye’nin en büyük franchise şirketi olarak hizmet veriyor.

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden, sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak ve en önemlisi kendi işinin patronu olmak isteyenleri hedefleyen Oses, tüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam ediyor.

Oses Çiğköfte
Sizden herhangi bir franchise bedeli talep etmeyen Oses’te tek prosedür; kurumsal kimliğe uygun dekorasyon ve franchise sözleşmesidir, işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasında sizleri yönlendiriyor, personel eğitimini sağlıyor ve açılışta ücretsiz ürün temini gerçekleştiriyoruz. Ödemeniz gereken tek bedel ise işletme dekorasyonunda kullanacağınız yaklaşık 15 bin TL (yaklaşık 25 m2 için) oluyor. Tek şubeyle başlayan ve kısa sürede bayi sayısını artırarak 765 şubeye ulaşan Oses Çiğ Köfte, cazip franchising şartlarıyla büyümeye devam ediyor.

Oses Çiğköfte AVM ya da caddelerde şube açmaya devam ediyor. Yurtdışmda ise Almanya, Fransa Avusturya ve Kanada’da sekiz şubesi bulunuyor. Şirketin İstanbul, Almanya ve Kanada’da üç üretim tesisi var.

Franchise için hedeflenen aylık ciro: 25 bin ile 35 bin TL arasında.

Kârmaıji: Yüzde 100.

Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında duracak girişimciler aranıyor.

Başvuru için iletimi: 444 50 02

çiğköfte bayiliği veren firmalar konumuzuda inceleyiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Komşufırın Bayilik Veriyor

Komşufırın ekmeğini ekmekten çıkarmak isteyenlere çok cazip bir iş modeli sunarak tüm Türkiye’de ve dünyada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir