Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Organo Gold İle İş Fırsatı

Organo Gold Dünyasına Hoşgeldiniz..

Şimdi biraz hayalleri zorlayalım.. Bir şirket düşünün, 2008 yılında kurulsun. 3 yıl sonra, yani 2011’de ilk 100 şirket listesine girsin. Yarıştığı şirketler 10-15 senelik şirketler olsun.. Bir şirket düşünün.. Öyle liderler çıkarsın, öyle paralar kazandırsın ki, 40-50 yıllık şirketlerin liderlerini geride bıraksın. En çok kazanan 100 networker içerisine 3-4 yıl gibi kısa bir sürede tam 9 liderini sokarak, rekorları altüst eden bir başarı yakalasın. Öyle bir bitkiyi ele alsın ki, profesörler ve doktorlar bu bitkinin faydasına kefil olsun. Bu bitkiyi öyle bir sunsun öyle bir ürün strateji oluştursun ki, faydalı olduğu kadar kullanımı basit ve zevkli olsun. Evet; Tüm sektörde rakiplerini korkutan, insanları hayrette bırakan, kendisine inanan ve çalışan distribütörlerini hızla zirveye taşıyan bu şirketin adı Organo Gold!

promosyon

Dünyanın En Çok Kazanan 10 Network Marketing Lideri
  1. Holton Buggs | 16.200.000 $ | Organo Gold
  2. Angel Liew & Rayne Ho | 13.200.000 $ | Nu Skin
  3. Dexter Yager | 12.600.000 $ | Amway
  4. Shane Morand | 10.000.000 $ | Organo Gold
  5. Jose Ardon | 7.000.000 $ | Organo Gold
  6. Cristian Steinkeller | 6.156.000 $ | Organo Gold
  7. John & Blanca Sachtouras | 6.120.000 $ | Organo Gold
  8. Barry Chi & Holly Chan | 5.760.000 & | Amway
  9. Foo Howe Kean | 5.400.000 $ | Amway
  10. Abraham & Raquel Cortes | 5.160.000 $ | Herbalife

Yukarıdaki kazançlar yıllık kazanç tutarlarıdır.

Organo Gold İle Yüksek Kazanç ve Kariyer

Organo Gold şirketi hızlı bir yükseliş ile dikkatleri üzerine çeken, inanılmaz başarılar yakalayarak tüm rekorları altüst eden bir şirkettir. Ana ürünü “Sağlıklı Kahve”dir…


“Sağlıklı Kahve” isimlendirilmesinin nedeni Organo Gold şirketinin ürettiği kahve içinde tıp dünyasının kabul ettiği binbir derde deva “Kırmızı Reishi Mantarı” diğer tabirle “Ölümsüzlük Mantarı” adını alan mucizevi bir bir bitkinin kullanılmasıdır.

Faaliyet göstermeye başladığı ülkelerde piyasayı sarsan bir yükseliş gösteren bu şirketin gelecek aylarda Türkiye’de açılacak olması, muhakkak ki büyük bir fırsat.

Organo Gold iş fırsatı basit bir ek gelir kapısı değil,ciddi girişimcilere çok büyük paralar kazandıracak bir iş modelidir.Organo Gold hayalleri ve hedefleri büyük insanların kullanacağı mükemmel bir iş imkanıdır.

Organo Gold Kahve ve Network Marketing

Organo Gold Ürün Stratejisi’nin bir parçası olan “kahve” ile ilgili bir kaç istatistiğe göz atalım:

 Dünyada sudan sonra en çok tüketilen içecek kahvedir.
 Dünyada petrolden sonra en fazla ticareti yapılan madde kahvedir.
 Amerika’da günde -ortalama- 400 milyon fincan kahve tüketilmektedir.
 Kahve satışları her yıl -ortalama- %20 artmaktadır.
 Kahve, dengeli kullanımda stres alan ve mutluluk veren bir içecektir.

Tabii kahvenin ne kadar geçerli bir içecek olduğunu, kahve sektörünün ne kadar büyüyen bir sektör olduğunu anlamak için büyük araştırmalar içerisine girmeye de gerek yok. Etrafımıza baktığımızda, devamlı yenisi açılan Starbucks, Caribou, Kahve Dünyası gibi kafeleri görünce de kahve kültürünün ne kadar geçerli olduğunu ve nasıl büyüdüğünü görmek mümkün…Her gün içtiğimiz kahveden kim gelir elde etmek istemez ki ? Üstelik çok basit bir yolla. Nasıl mı ? Cevabı çok basit. Tavsiyenin gücüyle. Aslında insanlar tavsiyenin gücünü kullanarak günde yüzlerce ürünü arkadaşlarına tanıtıyor ve onların bu ürünü almasını sağlıyor. Bunu kimileri farkında olarak yapıyor kimileri ise farkında olmadan . İnsan yapısı itibariyle sevdiği, beğendiği bir ürünü, filmi, müziği,yemeği,mekanı kendi yakın çevresine paylaşmayı ve onların da faydalanmasını ister. İşte “network marketing” dediğimiz olay sadece bu gücü kullanarak gelir elde etmemizi sağlayan sistemdir.

Organo Gold işte aslında insanların sürekli yaptığı bir eylemi bir gelire dönüştürür. Bu akıllıca sistemi kullanarak insanlar hem kahve içiyor hem de çok yüksek gelirler elde ediyor.

Organo Gold Türkiye Liderlerini Arıyor

Temel ürünler, %100 organik tarım ile üretilmiş, Reishi Mantarı ekstraktının da ilave edildiği kahve ve çay, sabun ve diş macunudur. Batı Avrupa ve orta Asya ülkelerinde son derece başarılı olan iş modeli, artık Türkiye’de uygulanacaktır. Başlangıçta Türk kahve piyasasından %1’lik bir pay alınması hedeflenmektedir.

Perakendecilik deneyimi bir avantaj olmakla birlikte zorunlu değildir. Depolama, Nakliye, Lojistik, Yönetim, Pazarlama ve Muhasebe masraf ve altyapısı tamamıyla Organo Gold Türkiye tarafından karşılanacaktır.

Aranan Nitelikler:

Satış deneyimi bir avantaj olmakla birlikte zorunlu değildir
Güçlü iletişim becerisi Takım ile uyumlu çalışma

Bağımsız çalışabilme
Sorumluluk sahibi olma
Esneklik sahibi olma
Özgüven

Sağladıklarımız: 

Kolay anlaşılır ve motive edici eğitim
Başlangıçtan itibaren yüksek gelir olanağı
Benzersiz pazarlama teknikleriyle yüksek kaliteli bir ürün

Organo Gold aylık 300-500 TL kazanmak isteyenler yada “şöyle bir şansımı deneyeyim” diyenler için bir kaç numara büyük bir iştir.Eğer böyle bir düşünceniz varsa hiç Organo Gold distribütörlük başvurusu yapmayınız.Organo Gold ciddi bir ticaret yaparak yüksek kazançlar elde etmek isteyen iş adamı/iş kadını vizyonuna sahip kişilerin yapabileceği bir iştir.

Organo Gold ile hayallerinize ulaşmak yüksek kazanç ve kariyer elde etmek isterseniz distribütörlük başvurusu yapmanız yeterlidir. Distribütör başvuru formunu doldurduktan sonra bilgileriniz incelenecek eğer Organo Gold Distribütörlük başvurunuz kabul edilirse sizinle iletişim kurulacak iş modeli hakkında bütün bilgilendirmeler yapılacaktır.

Organo Gold Distribütörü olduğunuz andan itibaren yüksek kazanç elde etmeniz için bütün profesyonel eğitim ve destek size verilecektir.Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu