Bayilik Veren Firmalar

Onxline Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Veriyor

TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN ONLİNE FATURA ÖDEME ŞİRKETLERİNDEN OLAN ONXLİNE YENİ BAYİLİK FIRSATLARI SUNUYOR

Biz çağdaş ürün ve hizmet yeniliklerinin yayılımında öncü olma vizyonu ile hareket etmiş, bunu sağlamak için de Türkiye’nin liderleri arasına girmeyi başarmış bir kuruluşuz.


Teknolojinin sürekli ilerlediği ve dinamizmin önem kazandığı günümüz dünyasında iletişim, bilgiye ulaşabilmek ve başarı önemlidir ve bu kavramlara ulaşmak için zamana karşı yarışmak kaçınılmaz bir haldedir. Günümüzde çağdaş yaşamın gereği olarak, başarma ve amaca ulaşmanın önündeki engellerin aşılması isteği her zaman vardır.

onxline

Şirketler o yüzden bu amaçlarını gerçekleştirebilecek hizmete ve zamanın değerini bilen kurumlar ile çalışmayı tercih edeceklerdir. Elektrik faturasını ödeyemediği için makinelerini çalıştıramayan bir fabrika ya da müşterilerini geri çeviren kafe günümüz dünyasında görmek pek mümkün değildir. Çünkü firmalar bütün işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmek için her zaman en pratik ve en doğru yolu seçerler. Size her zaman yakınız ve her yerdeyiz. Faturalarınızı bayilerimizden beklemeden kolayca ödeyebilirsiniz. Fatura ödemek için hiç zamanım yok diyenlerdenseniz SSK-Bağ kur primleri, Türkcell fatura ödemeleri ve daha bir çok ödemenizi online olarak yapabilirsiniz.

GSM teknolojisinde çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılmasında öncü olmak amacıyla modern pazarlama aktivitelerini bünyemizde barındırarak, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile dünya standartlarında çağdaş bir şirket olmayı başararak Türkiye’nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.

Hızla gelişen dünyada hizmetlerine güvenen bir firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için kendi bünyemizde yatırımlarımıza her geçen gün bir yenisini ekliyoruz ve portföyümüze itibar katarak bilinirliliğimizi genişletiyoruz. İnsana hizmet yanında sağladığımız istihdam ile ülkemize olan sorumluluğu yerine getirerek gerekli olan projeleri en iyi şekilde yerine getirip yeni başarılara imza atacağız.

Sahip olduğu çağdaş hizmet ve yenilikçi fikirleri ile Türkiye’nin 81 il ve 923 ilçesinde bayilikleri olan Onxline Fatura Ödeme Merkezi yeni bayilik fırsatları sunmaktadır. Modern pazarlama unsurlarını bünyesinde barındıran örnek bir şirket olan Onxline Türkiye’de online fatura ödeme sistemini ilk kez başlatarak yeni fikirleri ile diğer firmalarla rekabet edebilmiştir

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği yaparak gelir elde etmek istiyorsanız ve güvenli bir bayilik arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Onxline Fatura Ödeme Merkezlerinin tamamı franchise sistemiyle faaliyet göstermekte olup kurumsal kimlikleri marka bilinci taşıyan işletmeler olup hepsi aynı kalitede hizmet veriyor.

Bir fatura ödeme merkezi bayisi hangi hizmetleri verir?

Fatura Ödeme Fatura ödeme bayileri günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları gibi faturaların ödemelerinin alınmasını yapan birimlerdir.

Bayilik sistemi ile aktif bayiimiz olan kişi ya da kurumların kazançlarını artırmak için sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği sayesinde müşterilerimiz çok daha fazla kazanç sağlamaktadırlar. Fatura Ödeme Bayiliği kurumlar ile bağlantılı çalışarak tüm Türkiye de online tahsilat yapabilmektedir.

Yaptığımız fatura ödemeleri

Elektrik Faturaları

ADSL Faturaları

Doğalgaz Faturaları

Digiturk Faturaları

Su Faturaları

Telekom Faturaları

Turkcell Faturaları

Avea Faturaları

Vodofone Faturaları

Özel Firmaların fatura ödemelerini yapabilme

Call Shop ( Ucuz Telefon Görüştürmesi): Call Shop, Fatura ödeme bayiliği alan müşterilerimizin Türkiye ve diğer tüm ülkelerde GSM operatörlerini uygun ücretler ile telefon görüşmeleri yaptırdığımız bir sistemdir. Bu sistem ile bayilik alan müşterilerimiz yüksek oranda kar marjı elde edebilmektedirler.

ADSL ve Sabit hat başvurusu: Bizden fatura ödeme bayiliği alan bayilerimiz Türk Telekom un sunduğu kampanya ve tarifelerden yararlanabilecek şekilde ADSL ve Sabit hat başvurusu yapabilmektedirler.

Otobüs ve Uçak Bileti Satışı: Bayilerimizin ayrıcalıklarından biri de Türkiye’deki şehirlerarası tüm otobüs firmalarının ve tüm havayolu firmalarının uçak biletlerinin elektronik ortamda online satışını sağlamaktadır.

Vergi Ödemeleri: Online olarak bayilik sistemi üzerinden yapılabilecek olan Vergi Ödemeleri Fatura Ödeme Bayilerimizden yapılabilir. Bu sayede vergi dairesi yoğunluğundan kurtulabilir ve tüm fatura ödemelerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme Bayiliği Kurum Ödemeleri

Belirtilen şu ödemeleri bayilik sistemimizle birlikte online olarak yapabilirsiniz.

KGS-OGS Ödemeleri

Noter odası ödemeleri

Özel Firma Ödemeleri

Turkcell kontör yüklemeleri

Avea kontör yüklemeleri

Vodofone kontor yüklemeleri

SSK-Bağkur ödemeleri

SSK İşveren borcu ödemesi

SSK İsteğe bağlı ödemesi

Tüm şirket ve işletme vergi ödemeleri

Motorlu taşıt vergi ödemeleri

Gümrük vergisi ödemeleri

Bütün üniversite ödemeleri

ÖSYM ödemeleri

Kredi kartı ödemeleri

CEP LİRA SATIŞI

Cep Lira Satışı sistemi, Fatura Ödeme Bayileri için geliştirilmiş Vodafone, Avea kullanıcılarına özel bir sanal lira yükleme sistemidir. Böylelikle müşterilerinize lira kartı satmadan kazıma ve şifre dertleri olmadan 5 lira ve 100 lira aynı anda otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz online mağazanız üzerinden sağlayacağınız bu yeni satış kanalı ile karlılığınızda artışta gözle görülebilir bir artış sağlanacak ve çalınma gibi tehlikelerle karşı karşıya kalmayacaksınız. Bayilerin depolamak zorunda olmadıkları bir üründür. Her küpürden ayrı ayrı depolamak zorunda olmadığınız gibi istediğiniz miktarlarda 1 TL lik bile Cep Lira Satabildiğiniz için bütün alıcılara hitap edebilirsiniz.Satışlarınızı raporlayarak izleyebileceğiniz Online Sanal Cep Lira Zincir Mağazası, herhangi bir proğram yada server kurmanıza gerek kalmadan internet bağlantısı olabilen her hangi bir bilgisayardan verebileceğiniz bu hizmetin her hangi bir yatırım bedeli yoktur.

7/24 satış yapılan bu sistem ile dönemsel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Operatör bu kampanyaları uygun gördüğü mecralara duyurur ve mağazanın iş hacmi artar.

Bayilik şartları için lütfen irtibata geçiniz.

Genel Müdürlük Tel: 0 212 356 24 24 (5 Hat) PBX

Genel Müdürlük Fax: 0 212 356 24 92

E Posta : bilgi@onxline.com.tr

Teknik Destek: onxline@onxline.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu