Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Girişimcilik / Nuevo ağırlıklı olarak girişimci mobil uygulamalar hazırlıyor

Nuevo ağırlıklı olarak girişimci mobil uygulamalar hazırlıyorBİNLERCE ÇALIŞANI MOBİLDE BULUŞTURDU

Nuevo / Emre Gürül Nuevo CEO’su

Nuevo ağırlıklı olarak girişimci mobil uygulamalar hazırlıyor ve teknolojik olarak da hem native (ios, android, Windows 8) hem de hibrid uygulamalar üretiyor. Şu anda üzerinde çalıştıkları iki büyük proje olduğunu söyleyen şirketin CEO’su Emre Gürül, bunlardan bir tanesini bir finans kuruluşu için geliştirdiklerini belirtiyor.

Nuevo

Bu kuruluşun bayilerine özel hazırlattığı bir tablet uygulaması üzerinde çalıştıklarım ifade eden Gürül, “Diğer projemiz ise yine Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinin intranetinin mobil uygulaması. Hibrid olarak geliştirilmekte olan bu uygulama sayesinde şirketin binlerce çalışanı birbirleriyle ve şirket bu mobil uygulamalar üzerinden haberleşiyor ve bilgi paylaşıyor olacak” diyor. Gürül, mobil gelecek konusunda ise şu yorumu yapıyor: “Bu gelişimin hızım daha da arttırarak büyüyeceğini düşünüyorum. Zira bunu etkileyen pek çok faktör var.
Öncelikle sermaye eşiği çok düşük bir alan ve fırsat eşitliği var. Eskiden, bilgi çağından önce, sanayi çağında kişilerin kendi işlerini kurmaları çok zor iken (Örneğin bir tekstil fabrikası kurmak) bugün bir laptop edinerek yazabileceğiniz bir mobil uygulamayı app storelara koyarak dünyanın dört bir yanından milyonlarca müşteriye direk hitap edebilir duruma gelebiliyorsunuz.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Deneyimli Girişimci Eksikliği Var

“Birçok eksik var” “Amacım sektörü eleştirerek suçlu aramak değil. Sadece iki konuyu çözüm önerileriyle birlikte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.