Cuma , Mayıs 25 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mumcu Kuruyemiş Bayilik Bilgileri

Mumcu Kuruyemiş Bayilik BilgileriMUMCU KURUYEMİŞLERİ ŞUBE SAYISINI 75’e ÇIKARACAK

Mumcu Kuruyemişleri bir aile şirketi. Temelleri 1977’de atılmış. I987’de küçük ölçekli üretime başlayan şirket esas atılımını ikinci kuşaktan Yusuf ve Barış Mumcu ile Arzu Mumcu ilarslan’ın yönetime geçmesiyle göstermiş. Genç yöneticiler 1999’da şubeleşme kararı aldıktan sonra hızlı bir büyüme trendi yakalamış.

mumcu kuruyemis
Mumcu Kuruyemişten kendi alanında franchısing modelini kullanan ilk şirketlerden biri. Firmanın şu anda 13 şubesi var. Bunların sekizi İstanbul’da, dördü Gaziantep’te, ikisi Uşak’ta, birer şubesi de İzmir ve Antalya’da. Bu mağazaların 10’u franchising sistemiyle açılmış şirketin ortaklarından Arzu Mumcu ilarslan “Franchise vermeye devam ediyoruz. 2014 sonuna kadar 17 şube açmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki beş yılda 75 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. Yurtiçinin yanı sıra yurtdışında da şube açma hedefimiz var diyor.

Şirket franchise giriş bedeli talep etmiyor. Yatırımcı adayından sadece mağaza için yapılan yatırım maliyeti talep ediliyor. Bu rakamda ortalama 40 bin Tl düzeyinde. 40-50 metrekarelik bir şube için gerekli ekipmanlar şöyle sıralanıyor: Kuruyemiş satış tezgahı, iki adet kuruyemiş kavurma makinesi, tabela, kolon giydirme.

Mumcu Kuruyemiş İletişim Bilgileri

Adres : Evren Mh. İstiklal Cd. 5.Sk. No:23 Güneşli / İSTANBUL
Telefon : +90 212 550 56 00 – 550 42 15
Faks : +90 212 550 55 43
E-posta : info@mumcu.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir