Perşembe , Mart 21 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mua Dondurma Franchise Veriyor

Mua Dondurma Franchise VeriyorMUA

2011’de Türkiye’ye geldi

Mua Gelatieri İltalia, Floransalı Elena Pallotta tarafından 2011 yılında İstanbul Yeniköy’de kuruldu. Dekorasyon ve mobilyalarında Floransa geleneğine uygun renk ve yuvarlak hatlardan esinlenen Mua’nın Yeniköy şubesi 45 metrekare büyüklüğünde. Firmanın mağazaların yanı sıra restoran ve spor merkezlerinde satış noktaları var. Firma, Türkiye’de bu alanda çok yaygın olmayan eve servis hizmetiyle dikkat çekiyor. Mua’nm tüm mağazalarında eve servis yapılıyor. Dondurma İtalya’dan getirilen, ürünü soğuk tutan özel kaplar içerisinde evlere gönderiliyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

mua

Mua’nın şubelerinde “sütsüz” olarak üretilen limonlu ve bitter çikolatalı dondurmalar yoğun ilgi görüyor. Fruttini adı verilen içi kendi dondurmasıyla doldurulmuş meyveler, dondurmadan yapılan minik pasta ve cam bardaklarda servis edilen bicc-hierini’nin de popülaritesi artıyor. Dondurmalar geleneksel Italyan yöntemleriyle ve günlük olarak şirketin Kemerburgaz’daki üretim tesisinde üretiliyor. Firma, büyüme planları doğrultusunda franchise verecek.

Web: muadondurma.com

  Yatırımcısını koruyan marka tercih edilmelidir
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir