Girişimcilik Haberleri

Mobil Girişim; Kendim.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KENDİMDE TOPLUYOR

Kendim.com /Burak Akgül

Farklı kullanıcı kitlelerine hitap eden ürünler ve çözümler sağlayabilen, mobil uygulamalar üreten Genel Bilgi Teknolojileri’nin bir markası olarak ağustos ayında hayata geçirilen Kendim.com, internet dünyasında kişi ve kuramların kendi isimlerini kullanarak kısa sürede geniş kitlelere ulaşmak için oluşturduğu yepyeni, hedef odaklı bir sosyal ve mobil platform.

kendim-ekran-goruntusu

Kişilerin, kurumların tüm sosyal medya hesaplar ‘Kendim’ adlı tek bir uygulamada toplanıyor. Dev bir sosyal medya oluşturmak isteyen kişiler ve kurumlar, Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram, Google+ ve Linkedln gibi sosyal ağ hesaplarım, bloğunu ve kişisel/kurumsal web sitelerini, seçtikleri Kendim.com mobil uygulamalarından birinde tanımlıyorlar. Takipçüerinin kendi adları ile geliştirilecek olan kişiye özel bu uygulamayı IOS ve Android cihazlardan indirmelerini sağlayabiliyorlar. Aktif kullanıcı istatistikleri, tanıtım, mobil pazarlama, analiz ve sınırsız anket hazırlama gibi birçok özellikle donatılan Kendim.com mobil çözümleri, herkesin kendine ait tek bir sosyal medyası olmasma yardımcı oluyor.


Kendim.com Kurucu Ortağı Burak Akgül, mobil girişimciliğin tasarımdan yazılıma, pazarlamasından müşteri hizmetlerine kadar ayrıntılı bir çalışma olduğuna dikkat çekiyor. Akgül, “Dünya çapındaki gelişmeleri takip etmeye devam edecek ve projelerimizi bir bütün olarak yürüteceğiz. Mobil girişimlerimizi hayata geçirmeden önce, hedef kitlemizi belirleyecek, iş planımıza karar verip pazarlama stratejilerimizi bu bilgilere göre oluşturacağız” diyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu