Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Meru Döner Franchise Vermeye Devam Ediyor

Meru Döner Franchise Vermeye Devam EdiyorMERU DÖNER
Katar’da şubeler açıyor

Meru Döner, markalı döner pazarının ilk şirketlerinden biri. Antalya merkezli şirket 2006’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Kısa bir süre önce dünyaca ünlü bir hamburger markasından pazarlama, marka ve franchise konularında tecrübeli isimleri transfer eden firma, şimdi iki koldan atağa hazırlanıyor. Firma yeni dönemde yurtiçindeki şubelerini artırırken yurtdışında da şubeler açacak. Şirketin yurtdışmdaki büyüme planları hazır. Mera Döner ortaklarından Mehmet Dikbaş, “Önümüzdeki günlerde Katarda iki şube birden açıyoruz. Bunun için yerel bir firmayla anlaştık. Daha sonra Ortadoğu’da yeni şubeler açmayı hedefliyoruz” diyor.
meru doner bayilik

Mera Döner’in yurtiçinde 17 şubesi var. Şu sıralar Marmaris, İzmir ve İstanbul’da dört şube daha açılmak üzere. Mera Döner, 2014’te şube sayısını 40’a çıkarmayı hedefliyor. Firmanın franchise giriş bedeli 30 bin TL. Reklam katkı payı ya da sürekli franchise ödemesi yok. Meru Döner şubelerin büyüklüğü 40 ile 250 metrekare arasında değişiyor. Şirket, franchise adaylarına eğitim, ulusal reklam ve yer seçimi konularında destek sağlıyor. Kalite ve hijyene çok önem verdiklerini belirten Dikbaş, “Yüzde 100 dana eti kullanıyoruz. Dönerler Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde-ki entegre tesislerde hazırlanıyor. Buradan tüm şubelerimize dağıtılıyor” diyor.

Telefon: 0242 323 03 28

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.