Çarşamba , Şubat 20 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mangal Plus sektöründe fark yaratan marka…

Mangal Plus sektöründe fark yaratan marka…İzmir doğumlu, yenilikçi, klasik lezzetleri modernize etmiş, geleneksel yapıyı bozmadan farklılık yaratmış bir marka;

Mangal Plus… Kendi konseptinde kalite-fiyat dengesinde fark yaratmak üzerine yola çıkan, sektörde 20 yıldır tecrübesi olan ve yurtdışında 5 farklı markanın sahibi olan grubun öncelikli hedefi Türkiye sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almaktadır.

Mangal Plus

“Uygun fiyatlarla lezzet keyifi yaşatacağız”
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Aralık ayı itibarı ile Türkiye de 5; toplamda ise 10 şubeye ulaşmıştır. Hali hazırda var olan şubeler, İzmir’de İzmir Egepark AVM, Karşıyaka Çarşı, Optimum AVM … İstanbul’da ise Vialand AVM ve Beylikdüzü Mig-ros AVM’dir. 2016 yılında franchising verme kararı alan Marka Sahibi Melis Örnek; “Sağlıklı markalaşma-nın doğru iş ortaklıkları ile olacağını biliyoruz. Şubelerimizin içinde bulunduğu AVM lerin yeme-içme bölümlerinde ciro/m2 verimliliği olarak ilk 3 sırada yer alarak bize göre daha yaygın ulusal rakip markalarımızdan daha fazla bir müşteri talebi yaratmış durumdayız. 2016 yılı hedeflerinden bahseden Örnek şöyle devam etmektedir: “Ortadoğu hedefimiz, Dubai, Abu Dhabi, Katar ve Kuveyt’te yer alarak sonrasında Mekke ve Medine’ye kadar ulaşmak. Yurt içinde ise, şehrin işlek caddeleri ve müşteri yoğunluğu olan AVM’ler öncelikli hedefimiz. Markanın prensibi, kaliteden ödün vermeden herkesin karşılayabileceği fiyatlarla geniş kitleleri keyfin doruğuna taşımak…”

  Rulomatik Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir