Bayilik Veren Firmalar

Lokman Aktar Bayilik Bilgileri

Aktar dükkanı açmak isteyipte bilgisi olmayanlar için Lokman aktar bayiliği tam sizlere göre. Aktarta bulunan bitkilerin ne işe yaradığı nasıl kullanılmalı gibi teknik bilgiler gerekecektir. Aktar bilgi eğitimide verilen bu bayilik sisteminde hazır kurulum, eğitim ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bitkisel sağlığın önemi son yıllarda daha da artmaya başladı ve toplum bitkisel ürünler tüketmeye yöneldi. Buda haliyle aktar pazarında girişimcilere fırsatlar yarattı.

Lokman aktar bayilik konusu

OKMAN AKTAR BİTKİSEL ÜRÜNLER ÜRETİCİ VE TOPTAN SATIŞ ÜZERİNE ÇALIŞAN LOKMAN AKTAR 15 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR BAYİLİKLER VERİYOR. BİR AKTARDA OLMASI GEREKEN TÜM ÇEŞİTLERE SAHİP EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ ÜÇRETSİZ VEREN LOKMAN AKTAR HERBALİST BİLAL ERTEM GÖZETİMİNDE LOKMAN HEKİM DÜKKANLARI AÇIYOR.

Bayilik Şartları :

Zengin Çeşit 1.500 ayrı çeşit ürünü ile sektörel yeniliklere hızlı adapte olan Lokman Aktar, müşteri taleplerini ivedilikle karşılar. Eğitim&Danışmanlık Herbalist Bilal Ertem gözetiminde eğitim ve danışmanlık hizmeti verirken sürekli yenilenen vizyonu ile bayilerini ileri taşır. Reklam&Promosyon Bayilerin markalaşma ve satış artırıcı tanıtım çalışmalarını destekler ve teşvik eder. Yüksek Kar Marjı Fiyat güncellemeleri yaparken bayilerin kar marjlarını korur. Kolay Kurulum Kendi atölyelerinde ekonomik, pratik ve modüler raf seçenekleri sunar. Ürünlerinizi hijyen kurallarına uygun teşhir edebilirsiniz. Franchising Bedeli Lokman Aktar; Franchising Sistemi için isim bedeli almaz. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından bizimle irtibat kurunuz.

Bayilik ile ilgili Destekler :

PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

55.000 60.000 kar marjı %150

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Bilal Ertem
Telefon :  0312 397 20 91
Web Sitesi : lokmanaktar.com
E-posta Adresi :  infolokmanaktar@gmail.com
Adres :    özankara top. sit. 8.blok No:259 Macunköy/Ankara

İş kurmak ve dükkan açmak için bayilik veren firmalar başlıklı yazılarımızı takipte kalın.Etiketler

Bir Yorum

  1. Ben bir bayan olarak kendi ayaklarım üzerinde durmak istiyorum, ve böyle isletecem anladığım bir işte yer alamak istiyorum, bna destek ćikarsaniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu