Bayilik Veren Firmalar

Konfor Mobilya! franchise verecek

Konfor Mobilya, franchising sistemiyle şubeler açacak. Firmanın Türkiye genelinde 25 mağazası var. Konfor Mobilya, 2015 sonuna kadar 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Firmanın Genel Müdür Yardımcısı Nuri Gedik, bir mağazanın toplam yatırım maliyetinin 350-400 bin TL arasında değiştiğini söylüyor. Mağaza büyüklüğü ise 750-bin 500 metrekare arasında değişiyor. Şirket yatırımcıya fizibilite, dekorasyonda tasarım desteği, dış cephe, tabela, reklam ve iletişim çalışmalarında destek sunuyor.

konfor mobilya

Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için öncelik İstanbul’a verilecek. İstanbul dışında Ankara, İzmir, Çanakkale, Edirne, Zonguldak, Samsun, Ordu, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Adana, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Afyon, Denizli, Muğla ve Manisa’dan gelecek franchise talepleri değerlendirilecek. Yurtdışmda ise Rusya, Tanzanya, Güney Afrika, Arnavutluk, Makedonya, Danimarka, Kazakistan ve Kırgızistan’da mağazalar açılması planlanıyor.


Konfor Mobilya’nın üretim tesisi İzmir’de bulunuyor. Şirket yılda 2 milyon 200 bin metrekare panel mobilya, 300 bin yatak, 70 bin baza, 60 bin kanepe ve 36 bin oturma grubu üretiyor. Üretiminin büyük bölümünü iç pazara sunan şirket aynı zamanda 43 ülkeye ihracat yapıyor.

Tel : 0232 281 23 23Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu