Bayilik Veren Firmalar

Köfteci Ramiz Franchising Sistemiyle Restoranlar Açmaya Devam Ediyor

KÖFTECİ RAMİZ

133 şubesi var

Köfteci Ramiz, 83 yıl önce Ramiz ve Rasim Taşkınlar Kardeşler tarafından Manisa Akhisar’da kuruldu. Bugün ikinci kuşak tarafından yönetilen şirket, ülke genelinde 133 şubeye ulaştı.

kofteci ramiz bayilik

Şirket, yurtiçinde franchising sistemiyle restoranlar açmaya devam ediyor. Köfteci Ramiz Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Taşkınlar, “Bir şubenin anahtar teslimi toplam yatırım tutarı yaklaşık 400 bin TL” diyor.

Köfte pazarını yeniden şekillendiren marka olarak anılan Köfteci Ramiz’in büyüme planları yurtiçiyle sınırlı değil. Bir dünya markası olmayı hedeflediklerini belirten Taşkınlar, “Uluslararası arenada rekabet çok zor. Bunun farkındayız. Ancak bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız.Türkiye’nin de başka ülkeler gibi bir markasının olabileceğini tüm dünyaya gösterme çabasmdayız. Bu doğrultuda girişimlerimiz var. Almanya’da bir üretim tesisi kurmak için çalışmalara başlıyoruz” diyor. Yurtdışında açılacak Köfteci Ramiz şubelerinde ana konsepti bozmadan küçük değişiklikler yapılacak. İş kuracak girişimciler bayilik veren firmalar sayfalarımızıda inceleyebilirsiniz.

Telefon: 0236 414 33 33Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu