Çarşamba , Şubat 20 2019
Anasayfa / Girişimcilik Fikirleri / Kendi markasını yarattı YONCA MUSLUBAŞ – Nuuba&Thegang

Kendi markasını yarattı YONCA MUSLUBAŞ – Nuuba&ThegangKendi markasını yarattı
YONCA MUSLUBAŞ – Nuuba&Thegang

yonca muslubas15 yıl reklam sektöründe çalıştıktan sonra bir hayal olarak duran kendi markamı yaratma, kendi vizyonumu hayata geçirme arzusu büyüdü ve çocuklarım olduktan sonra bu hayalin konusu kendini belli etti. Çocuklara sunulan seçeneklerin çok sınırlı olduğunu gördüm, bebek ve çocuklar için özgün, orijinal ve trendy tasanmlan bir araya getirip sunmak için Nuuba&the-Gang’i kurdum. Çocuk modasına yön veren Kuzey Avrupa ve İskandinav markalarının birbirinden özel tasarım markalarını çatımız altında bir araya getiriyoruz. İnsana ve doğaya saygılı eco-design üretimin, dayanıklı ve kaliteli malzemenin, pratiklik ve rahatlığın, yaratıcı-taze tasarımların izini sürüyoruz. Bağımsız, özgün, butik tasanmcılan keşfedip onlarla arkadaş oluyoruz.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

“İş hayatına aktif olarak katılmamış, ara vermiş veya bırakmış kadınların üretken ve yaratıcı güçlerini pratiğe dökebilmeleri için e-ticaret elverişli bir alan. Pek çok kadın doğru ürün, hizmet, hedef ve beklentilerine paralel yatırımlarla girişimcilik yolculuğuna başlayabilir.”

  Teknolojik gelişmeleri turizme aktaracak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişim ekosistemimizin durumu

GİRİŞİM ekosisteminin gelişimi Türkiye’nin geleceği için önemli. Bu ekosistem içinde pek çok oyuncu var. Startup’lardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir