Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahveland Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Kahveland Bayilik Şartları ve Franchise BilgileriKahveland Bayilik : Kafe sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için bayilik alternatifi.

Son zamanlarda kahve kafe konseptinde açılan işletmeler çok popüler oldu. Her gün hepyeni konseptler deneyen kahve kafe firmaları ürün çeşitliliği ilede müşterilerin memnunşyetini kazanıyor. Tercih sebebi olmak için hem dekorasyon konseptiyle hemde değişik ve bol çeşitli menüsüyle dikkat çeken kahve firmaları arasında yoğun bir rekabette söz konusudur.Sıcacık rahat dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ortağı olmak isteyen Kahveland, işletmelerini eviniz, müşterilerini ise misafir olarak düşünüyor. Kahveland, marka için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerini dinamizmleriyle birleştirerek markayı ve kahve kültürünü yaymak istiyor. Yurt içinde 30 franchise şube sayısına sahip marka, 2017 Franchise hedefi ise 50 şube. Franchise giriş bedeli 50.000TL olan Kahveland’in anahtar teslimde m2 birim fiyatı 1750 TL’dir. Yatırım geri dönüş süresi, 12-24 ay arasıdır.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Uzun soluklu bir iş ortaklığı ve sağlam bir altyapı sunuyoruz. Kalite-fiyat dengesi olarak en doğru konsept olduğumuza inanıyor.

Girişimciye not: Her şeyden daha çok kahveyi ve insanları sevmek gerekir. Hazırladığımız her fincan kahvenin içine sevgimizi katıyoruz. Kahve ve gülmeyi sevenler Kahveland’i tercih ediyor.

Kahveland İletişim

(0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
[email protected]

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir