Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahveland Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Kahveland Bayilik Şartları ve Franchise BilgileriKahveland Bayilik : Kafe sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için bayilik alternatifi.

Son zamanlarda kahve kafe konseptinde açılan işletmeler çok popüler oldu. Her gün hepyeni konseptler deneyen kahve kafe firmaları ürün çeşitliliği ilede müşterilerin memnunşyetini kazanıyor. Tercih sebebi olmak için hem dekorasyon konseptiyle hemde değişik ve bol çeşitli menüsüyle dikkat çeken kahve firmaları arasında yoğun bir rekabette söz konusudur.

Sıcacık rahat dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ortağı olmak isteyen Kahveland, işletmelerini eviniz, müşterilerini ise misafir olarak düşünüyor. Kahveland, marka için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerini dinamizmleriyle birleştirerek markayı ve kahve kültürünü yaymak istiyor. Yurt içinde 30 franchise şube sayısına sahip marka, 2017 Franchise hedefi ise 50 şube. Franchise giriş bedeli 50.000TL olan Kahveland’in anahtar teslimde m2 birim fiyatı 1750 TL’dir. Yatırım geri dönüş süresi, 12-24 ay arasıdır.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Uzun soluklu bir iş ortaklığı ve sağlam bir altyapı sunuyoruz. Kalite-fiyat dengesi olarak en doğru konsept olduğumuza inanıyor.

Girişimciye not: Her şeyden daha çok kahveyi ve insanları sevmek gerekir. Hazırladığımız her fincan kahvenin içine sevgimizi katıyoruz. Kahve ve gülmeyi sevenler Kahveland’i tercih ediyor.

 

Kahveland Bayilik Şartları

■ Bayilik fiyatları: Firma franchising başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, düşündükleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapılıyor. Franchise bedeli olarak 15 bin dolar talep ediliyor. Yatırım maliyetleri metrekare başına 1.700 bin TL.

■ Başvuru sahibinde aranan özellikler: Bu işe gönül verip tam zamanlı olarak işin başında duracak girişimciler aranıyor.

  Pizza Tomato, 2014’te franchising sistemiyle 12 şube açacak

■ Şubelerin fiziksel özellikleri: Şubeyi çevreleyen pres tuğla duvarlar, kepenkli pencereler ve peyzaj düzenlemeleri ile günümüzün soğuk algısını kıran mekan, müşterinin kendisini evinde hissedeceği bir tasarım sunuyor.

■ Seçilen yerin özellikleri: İnsanların rahatça ulaşabilecekleri lokasyonların seçilmesine dikkat edilirken, alanın minimum 200 metrekare olması gerekiyor.

■ Verilen destekler: Eğitim, satış, reklam çalışmaları gibi destekler firma tarafından sağlanıyor.

Telefon: 0532 283 03 04
Web: kahveland.com.tr

Kahveland İletişim

(0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimciden Royalty Bedeli Almayan 39 Marka

Franchising sisteminde royalty, markanın temsilciliğini alan yatırımcının her ay cirosu üzerinden belli oranda ödediği bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir