Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Durağının Franchising Şartları

Kahve Durağının Franchising ŞartlarıKAHVE DURAĞI Her ilde şube hedefliyor

Kahve Durağı, İzmirli bir şirket. 2009 yılında kurulan Kahve Durağı, 25 şehirde, 32 nokta ile hizmet veriyor. Altı şehirde de sekiz yeni şubenin açılışını yapmaya hazırlanıyor.

Kahve Durağı’nın girişimcilere güçlü bir birikim sunduğunu belirten şirketin iş geliştirme uzmanı Esra Kanat, personele eğitim desteği ve işletmecilik konusunda bilgilerini aktardıklarını söylüyor. 2015 yılına kadar 110 adet daha franchising vermeyi planlayan Kahve Durağı‘nda minimum dükkan metrekare aralıkları, kapalı alan için 100, bahçe için 80 olarak belirlendi. Yatırım bedeli metrekare başına bin 500 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor.
Franchising bedeli olarak 25 bin dolar talep ediliyor. Ayrıca aylık cirodan yüzde 3 royalty ücreti alınıyor. Türkiye genelinde franchising veren Kahve Durağı’nda franchise’lar için aylık belirlenen ciro hedefi 100 bin TL ile 150 bin TL arasında değişiyor. Kahve durağından bayilik alarak cafe restoran konseptinde kendi işinizi kurabilirsiniz.

İletişim

Tel: 0232 261 81 86

Kahve Durağı Bayilik İletişim

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.