Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Durağı Bayilik İletişim

Kahve Durağı Bayilik İletişimKendine has mimari konsepti ile Kahve Durağı’nın franchise sayısı Türkiye genelinde 88’dir. 2017 franchise hedefi yurt içinde 20, yurt dışında 5 yeni şube açmak.

Franchise giriş bedeli 50.000 $ olan marka, haziran sonuna kadar yatırımcılardan herhangi bir franchise bedeli talep etmemektedir. Anahtar teslim fiyatı min. 500 bin TL civarındadır. Yatırım geri dönüş süresi 12-18 ay olarak öngörülmektedir. Kahve Durağı Cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet vermektedir. Girişimci neden sizi tercih etmeli: işletmeciye her konuda sınırsız destek veriyoruz.

Girişimciye not: Sunduğumuz kaliteli hizmet ve en seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahve çeşitlerimiz farkımızı ortaya koyuyor. Türkiye’de kahve pazarı yabancı yatırımcılarla daha da güçlenecek.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Firma Notu: Yatırımcılarına sağladığı karlı, güvenilir, kaliteli ve seçkin yapısı ile Uluslararası alanda kabul görmüş standartlar ile sertifikalandırılmış kalite yönetim sistemi ile Kahve Durağı, zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli kendini geliştiren bir politika izlemektedir.

İletişim:

444 9033
cihangirkartal@kahveduragi.com.tr

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve Bayilik Şartları

  Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir