Girişimcilik Haberleri

Kadın meleklerle girişimciler bir arada

Keiretsu ForumKeiretsu Forum, Candan Karabağlı Başkanlığındaki Kadın Yatırımcı Kolu (KAYAK) ile Türkiye’deki kadın yatırımcı ve girişimcileri bir araya getirdi.

Keiretsu Forum Türkiye Kadın Yatırımcı Kolu, Türkiye’deki kadın yatırımcıları bir araya getirmeyi, girişimcilere mentorluk ve destek sağlamayı, netvvork oluşturmayı ve çeşitli etkinliklerle melek yatırımcılığın önemini artırmayı amaçlıyor. Karabağlı, şöyle konuşuyor: “Türkiye’deki başarılı iş kadınlarını ve melek yatırımcıları bir araya getirerek girişimcilere destek olmak ve melek yatırımcılığın önemini artırmak en büyük hedefimiz. Başarılı kadın girişimci, henüz yolun başında olan girişimciler ve melek yatırımcıların katıldığı etkinliğin en büyük amacı, başarılı iş kadınlarının deneyimlerini ve girişimcilerin yatırım arayışlarında dikkat etmeleri gereken hususları paylaşmak.”


İkincisi 2 Ekim’de düzenlenecek akşam yemeğine girişimci veya yatırımcı olarak katılmak için Keiretsu Forum Türkiye Yatırımcı ilişkileri Yöneticisi Zeynep Muslu ile zeynep.muslu@keiretsuforum.com.tr adresinden iletişime geçilebilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu