Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !

Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !

Just Chik’n müşterilerine üçlü tavuk tabakları, ızgara-tava çeşitleri ve salata ve makarna seçenekleri sunuyor. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile aynı başarıyı altyapısını , lezzetlerini ve kurumsalını daha da geliştirerek ikinci şubesi Aydın Forum Avm’de de gösteren marka, değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor .

just

16 – 22 Ay’da Yatırımın Geri Dönüşünü Sağlıyor
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Just Chik’n franchising sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmış. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunuyor. Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim işletme kurulumuna kadar yatırımcıların yanında . Kullanılan online takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına stoklara satış analizlerine anlık olarak ulaşmanız mümkün.

Just Chik’n Türkiye’nin birçok bölgesinden franchising talepleri almasıyla franchising sistemi ile birlikte büyüme kararı almış Franchising altyapısınıda tamamlamış marka vizyonuna uygun olan yatırımcılarıyla sağlam adımlarla Tüm Türkiye’de büyümeye devam ediyor .

Ayrıntılı Bilgi Ve Başvuru İçin

justchikn.com
franchise@justchikn.com

  Çaykur, franchise verecek
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir yorum

  1. Kadir Kendibilir

    Denizliye açmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir