Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !

Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !Just Chik’n Franchise Sistemiyle Yatırımcısına Kazandırıyor !

Just Chik’n müşterilerine üçlü tavuk tabakları, ızgara-tava çeşitleri ve salata ve makarna seçenekleri sunuyor. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile aynı başarıyı altyapısını , lezzetlerini ve kurumsalını daha da geliştirerek ikinci şubesi Aydın Forum Avm’de de gösteren marka, değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor .

just

16 – 22 Ay’da Yatırımın Geri Dönüşünü Sağlıyor
Just Chik’n franchising sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmış. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunuyor. Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim işletme kurulumuna kadar yatırımcıların yanında . Kullanılan online takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına stoklara satış analizlerine anlık olarak ulaşmanız mümkün.

Just Chik’n Türkiye’nin birçok bölgesinden franchising talepleri almasıyla franchising sistemi ile birlikte büyüme kararı almış Franchising altyapısınıda tamamlamış marka vizyonuna uygun olan yatırımcılarıyla sağlam adımlarla Tüm Türkiye’de büyümeye devam ediyor .

Ayrıntılı Bilgi Ve Başvuru İçin

justchikn.com
franchise@justchikn.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Komşufırın Bayilik Veriyor

Komşufırın ekmeğini ekmekten çıkarmak isteyenlere çok cazip bir iş modeli sunarak tüm Türkiye’de ve dünyada …

Bir yorum

  1. Kadir Kendibilir

    Denizliye açmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir