Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / Girişimcilik Fikirleri / İnternet Üzerinden Su Siparişi Vermeyi Sağlayan Mobil Uygulama

İnternet Üzerinden Su Siparişi Vermeyi Sağlayan Mobil UygulamaEVLERE ONLİNE DAMACANA

Damacana / Online işler Kurucu Ortağı Serdar Tavus

Online ve mobil projelere, girişimci ve yatırımcı olarak fayda sağlamayı amaçlayan Online İşler Ticaret A.Ş., YemekSepeti’nin kuruluş döneminde yer alan ve daha sonra hisselerini satarak ayrılan, Timuçin Bilgör ve uzun yıllar pek çok önemli şirkette üst düzey yöneticilik yapan Serdar Tavus tarafından 8013 yılında kuruldu.

online damacana

Damacana, internet üzerinden su siparişi vermeyi sağlayan bir uygulama.

Facebook sayfasından Damcana uygulamasını seçerek, İOS veya Android işletim sistemi ile çalışan tüm akıllı telefonlardan, Damacana uygulamasını indirerek, web üzerinden ise damacana.com.tr sayfasına girerek sipariş verilebiliyor. Bir defaya mahsus olmak üzere ad-soyad, telefon, adres ve seçmek istenilen su markasının bilgileri giriliyor. Sipariş vermek için tek tuşa basmak yeterli oluyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Tavus’un mobil girişimcilik ile ilgili düşünceleri şöyle: “Biz önümüzdeki yıllarda her şeyin online olacağım öngörerek şirketimizin adını da Online İşler koyduk. Mobilin bile online olacağını düşünüyoruz. O yüzden de yatırım ve projelerimizin tamamında mobil uygulama mevcut.”

  Ayakkabı delisiyiz EZGİ KOCABAŞ VE PAYENDE ÇİZMECİ - Toppuk.com
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

imece, imeceLAB’ı hayata geçirdi

‘imece’ platformu, sosyal, kültürel ve çevresel meselelere kolektif bir şekilde çözüm üretilmesini sağlamak amacıyla açık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir