Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / Girişimcilik / İnternet Üzerinden Su Siparişi Vermeyi Sağlayan Mobil Uygulama

İnternet Üzerinden Su Siparişi Vermeyi Sağlayan Mobil UygulamaEVLERE ONLİNE DAMACANA

Damacana / Online işler Kurucu Ortağı Serdar Tavus

Online ve mobil projelere, girişimci ve yatırımcı olarak fayda sağlamayı amaçlayan Online İşler Ticaret A.Ş., YemekSepeti’nin kuruluş döneminde yer alan ve daha sonra hisselerini satarak ayrılan, Timuçin Bilgör ve uzun yıllar pek çok önemli şirkette üst düzey yöneticilik yapan Serdar Tavus tarafından 8013 yılında kuruldu.

online damacana

Damacana, internet üzerinden su siparişi vermeyi sağlayan bir uygulama.

Facebook sayfasından Damcana uygulamasını seçerek, İOS veya Android işletim sistemi ile çalışan tüm akıllı telefonlardan, Damacana uygulamasını indirerek, web üzerinden ise damacana.com.tr sayfasına girerek sipariş verilebiliyor. Bir defaya mahsus olmak üzere ad-soyad, telefon, adres ve seçmek istenilen su markasının bilgileri giriliyor. Sipariş vermek için tek tuşa basmak yeterli oluyor.
Tavus’un mobil girişimcilik ile ilgili düşünceleri şöyle: “Biz önümüzdeki yıllarda her şeyin online olacağım öngörerek şirketimizin adını da Online İşler koyduk. Mobilin bile online olacağını düşünüyoruz. O yüzden de yatırım ve projelerimizin tamamında mobil uygulama mevcut.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

OPLOG, teknoloji ve lojistik sektörünü bir araya getiriyor

Bilkent CyberparkTeknokent’de kurulan OPLOG, teknoloji ve lojistik sektörünü bir araya getiriyor Dünya çapında hizmet vermeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir