Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Honda motosiklet satış bayilik bilgileri

Honda motosiklet satış bayilik bilgileriHONDA

Yeni modelleriyle çok iddialı

Honda, 1995’ten bu yana Türkiye pazarında faaliyet gösteriyor. Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, “Halihazırda 20 farklı motosiklet modelinin satışım gerçekleştiriyoruz. 2015’te tamamen yeni VFR800X Crossrunner ve CBR1000RR SP’nin yanı sıra bireysel kullanıcılar için tasarlanan Spacy Alfa modelleri satışa sunulacak. Diğer bir yenilik de motosiklet dünyası için bir devrim niteliği taşıyan DCT adlı çift kavramalı otomatik şanzımanm artık isteğe bağlı olarak NC750X ve NC750S modellerinde kullanılmaya başlanması olacak” diyor.
Honda motosiklet

Honda motosiklet fiyatları 3 bin 320 TL’den başlıyor ve 85 bin TL’ye kadar çıkıyor. Satış, servis ve yedek parça ile motosiklet güvenli sürüş aktivitelerini bir araya toplayan 52 adet 4S bayisi var. Ayrıca 50 tali bayisi var. Türkiye genelinde toplam 102 satış-servis noktası ve bin çalışanı var. Honda, Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturacak.

Telefon: 0212 234 66 32 Web: honda.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.