Bayilik Veren Firmalar

Her ile bir Best Coffee Shop Lavazza

Kahve sektöründe sizde yerinizi almaya hazır olun bayilik alternatiflerinden Best Coffee Shop’un fırsatlarından yararlanın.


Profesyonel kahve sektörünü oluşturan Horeca grubundaki tecrübesinden yararlanarak Best Coffee Shop konsepti geliştirildi. Franchise şube sayısı yurt içinde 64’dür, 2017 hedefi ise 36 şubedir. Yurtdışı hedefi henüz bulunmayan markanın franchise giriş bedeli 50.000 Euro +KDV, anahtar teslim fiyatı ise 160.000 Euro + KDV dir. Yatırım geri dönüş süresi 2 yıl, lokasyon tercihleri iş merkezleri ve plazalardır.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Toplam ciroda %20’yi geçmeyen ürün maliyeti, hizmet verildiği sürece kaybettirmeyecek bir gelir sağlaması, kafelerde pişirme olmaması nedeniyle işletme personeline bağlılığın minimum olması, tüm ürün gruplarında kaliteli tedarikçilerle çalışma, avantajlı kiralama koşulları ve lokas-yonların seçilmesi.

Girişimciye not: Bizimle çalışmayı tercih edecek girişimciler bizim için sadece birer finansör kaynağı değil, uzun soluklu ve her zaman yeni fırsatları barındıran büyük bir ailenin parçası olacaklar.

best coffee

Her ile bir Best Coffee Shop Lavazza…İlk şubesi 2008’de İstanbul’da açılan Best Coffee Shop zinciri , bir kahve ürününe bağlı olarak  “cafe” konseptinde franchising veren tek marka özelliğini taşıyor.… Lavazza Türkiye, aynı zamanda cafe zincirinde Best Coffee Shop markası ile “en” ekonomik koşullarda franchising veren kuruluş olup, bünyesine katacağı yeni şubelerle Türkiye’nin her ilinde olmayı hedefliyor.

Franchising sisteminin, hem cirosal hem nitelikli büyüme anlamında markaya çok ciddi katkısının olduğunu belirten Lavazza Türkiye Ceo’su  Sertaç Akyüzol, ‘’ Franchise sistemi, Lavazza’nın mağazacılık konseptinin Türkiye’de sağlam adımlarla ilerlemesine yardımcı oldu. Öncelikli hedefimiz;   Türk Kahvesinden çekirdek ve filtre kahve pazarına doğru yaşanan geçişte liderliğimizi sürdürmek ve belirleyici olmak. Geniş ürün ve servis portföyümüz ile müşterinin tüm ihtiyaçlarını kapsamaya çalışıyoruz. Kafe konseptimizin çekirdeğini, 2007 yılında Türkiye tek yetkili satış temsilciliğini aldığımız Lavazza (İtalya) firmasının kahve ürünleri oluşturmaktadır. Lavazza’nın 100 yılı aşan kahve deneyimi ve ürünlerinin kalitesi, bizlere zincir kafelerde de gerçek ve kaliteli kahveler sunulabileceğini düşündürmüştür. Profesyonel kahve sektörünü oluşturan HORECA grubundaki tecrübemizden ve referanslarımızdan da yararlanarak BEST COFFEE SHOP konseptini geliştirdik.’’

Best Coffee Shop İletişim

444 0 591
bestcoffeeshop.com.tr
franchise@bestcoffeeshop.com.trEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu