Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Harmont & Blaine ve Silvian Heach ile bayilikler veriyor

Harmont & Blaine ve Silvian Heach ile bayilikler veriyorItalyan RAİ 1 televizyonuna röportaj veren Bovizza Franchising firma yetkilisi Adil Yıldırım giyim sektörüyle ilgili fikirlerini paylaştı : “Türkiye’de ve Güney Amerika’da bizim hangi markayı sunduğumuz çok önemli. Az sayıda ama uzun vadeli mağaza açmak bence bu işin kuralıdır. Pazara ilk giriş stratejisi çok önemli; orada yapılan hataları sonradan wammuum kimse düzeltemez, franchise sürecimiz öncesi 1 -2  sene altyapı çalışmaları sürüyor. Türkiye, İtalya, Portekiz ve Güney Amerika pazarlarında franchising operasyonlarını yürüten Bovizza Franchising, marka portföyüne Harmont&Blaine Kids markasını da ekledi. Bovizza Franchising, dünyaca ünlü Harmont & Blaine Kids markası ile yola çıkarken şu 3 noktayı göz önünde bulunduruyor: “doğru marka, doğru lokasyon, doğru ekip”.
Harmont & Blaine ve Silvian Heach

Dünya’nın dört bir yanında özellikle Newyork’ta büyük beğeni ve ilgi toplayan Silvian Heach Türkiye’de yatırımcıları ile buluşuyor. Marka yetkilisi Salvatore NapolitanoTürkiye stratejileriyle ilgili olarak şu bilgileri paylaştı :”Türkiye ciddi oranda iç üretim kapasitesine sahip. Stratejik noktalarda doğru yatırımcılar ile yer almaya devam edeceğiz. Sadece açmış olmak için mağaza açmak istemiyoruz ve en önemlisi birlikte çalıştığımız Bovizza Franchising firması da bizimle aynı anlayışa sahip. Onlar bize pazarda yön gösteriyorlar. Şimdi yine Bovizza ile Güney Amerika’da çalışmaya başladık. Onların yerel deneyimlerinden faydalanıyoruz.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.