Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Güzellik ve Kişisel Bakım Perakendecisi Watsons Bayilik Veriyor

Güzellik ve Kişisel Bakım Perakendecisi Watsons Bayilik VeriyorWATSONS
Anadolu’ya yayılıyor

Dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group bünyesinde faaliyet gösteren Watsons’un farklı ülkelerde 4 bin mağazası var. Watsons Türkiye’de ülke çapında büyümesini yeni mağazalar açarak sürdürüyor. Şirket en son Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM, Afyon Afium AVM, Fethiye Erastapark AVM, Göcek Marina, İstanbul’da Kadıköy Halitağa Caddesi ve Şirinevler’de toplam altı yeni mağaza açtı. Böylece 44 şehirde 135 mağaza sayısına ulaştı.
Watsons’ta cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabiliyorsunuz. Watsons’ta tüketici ihtiyaçlarına göre kategorilere ayrılmış binlerce çeşit ürün var. Makyaj ürünleri ve aksesuarları, cilt bakımı, saç bakımı, saç boyası, vücut bakımı ürünleri bunlardan ilk akla gelenler. Her kategori altında Watsons’ın kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de yalnız Watsons’larda satılan ünlü markalar da var.

Firma şubelerini kendi açmakta ve işletmektedir bayilik ve franchise vermemektedirler.

Sitemizin bayilik veren firmalar sayfalarını inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

1453 Osmanlı Bayilikler Veriyor

Şehzadeler Kentinden Türkiye’ye’sloganı ile Manisa’da başlayan yolculuğunu bugün Türkiye’nin birçok bölgesine ulaştıran 1453 Osmanlı, kaliteyi …

33 Yorumlar

  1. Watsons bayilik vermiyor yanlış bilgi vermeyin

  2. Sinop’a şube açsanıza kardeşim her ilde varda Sinop’ta neden yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir