Pazartesi , Ocak 15 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Güven Kuruyemiş Bayilik Bilgileri

Güven Kuruyemiş Bayilik BilgileriGüven Kuruyemiş Franchise Veriyor

Güven Kuruyemişin ik şubesi yaklaşık 14 yıl önce Şeref ve Mustafa Güven kardeşler tarafından İstanbul Şişli’de açılmış, ikinci şube 2005’te Nişantaşı’nda, uçüncüsü ise Kemerburgaz Göktürk’te hizmete girmiş. Daha sonra Teşvikiye ve Yeniköyde birer şube daha açılmış. Şu sıralar Kapalıçarşıda yeni bir şube açılması için çalışmalar yapılıyor.

Guven Kuruyemis Franchise
Güven Kuruyemiş’in şube sayısı beş. Bunların tamamı şirket tarafından işletiliyor. İstanbul’da açılacak yeni şubeler yine şirket tarafından işletilecek. Ancak İstanbul dışında franchising sistemiyle şubeler açılacak Güven Kuruyemişin franchise giriş bedeli 25 bin dolar Ayrıca yatırımcıdan 25 bin dolar depozite alınacak. Yaklaşık 50 metrekarelik br şubenin toplam yatırım tutarı 250-300 bin Tl arasında değişiyor. Bu rakama dekorasyon ve isim hakkı bedeli dahil.

Güven Kuruyemiş, sattığı her ürünü en iyi üretildiği bölgelerden getirmeyi prensip edinmiş. Örneğin kaysı Malatya’dan, ceviz Kahramanmaraş ve Giresun’dan, incir Aydın’dan, badem Datça’dan, kabak çekirdeği Nevşehir’den, leblebi Denizliden, dut kurusu Elazığ’dan, siyah kan üzümü Kilis’ten alınıyor.

(0212) 240 60 44

Mutlaka Okuyun:  Sarpino's Pizzeria Restoranı Açmak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls Franchise Veriyor

Pizzabulls, franchise şubeler açacak Yerli pizza markası Pizzabulls, 2018 yılında 70 şubeye ulaşmayı planlıyor. 120 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir