Bayilik Veren Firmalar

Gurme Yemek Zinciri Meal Box Franchising İle Yeni Şubeler Açıyor

Meal Box Bayilik Şartları

55.000 TL’YE TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN EV YEMEĞİ ZİNCİRİNE KATILIN


Taze, sağlıklı, lezzetli yemekler sunan Türkiye’nin en yeni gurme yemek zinciri Meal Box, franchising ile yeni şubeler açıyor, İstanbul’un her yerinde hizmet vermeyi hedefliyor.

Türk mutfağını sevenlerin yoğun ilgisi ve talebi sonucu hızla büyüyen Meal Box, beş ay gibi kısa bir sürede şube sayısını ona (10) çıkartarak büyümesini sürdürüyor.

Haziran 2014’te Ataşehir’ de ilk şubesini açan Meal Box, çok hızlı bir büyüme ile 5 ay içinde sadece paket servis yapan 10 şube açtı. Bugün itibari ile Acıbadem, Ataşehir, Suadiye, Beşiktaş, Etiler, Maslak, Göktürk, Şişli, Altunizade ve Kasım sonu Cihangir’de olmak üzere 10 şubeden moto-kurye ekibi ile evlere ve ofislere Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ulaştırıyor. Sadece teslimat yapan bir Meal Box şubesinde sevkiyat personeli dahil dört kişi çalışıyor. Siparişler Mealbox.com.tr ve 444 9 434 numaralı çağrı merkezi numarasından veriliyor.

Meal Box

İstanbul’un çok farklı semtlerindeki tüketicilerden, Meal Box’ın açılması yönünde alınan talepler sonucu franchising sistemi ile büyümeye karar verdiklerini belirten Genel Müdür Murat Demirhan şunları söylüyor:‘Meal Box fikri sağlıklı beslenmeye önem veren, fast food yemeklerden uzak durmaya çalışan ancak ofiste veya evinde taze, sağlıklı ve lezzetli gurme yemeklerine ulaşamayan insanlar üzerinden doğdu. Bu fikri geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için franchising vermeye başlıyoruz. Bu yıl sonuna kadar franchising yöntemi ile 5 şube daha açmayı hedefliyoruz. Bu sebeple ilk 10 vereceğimiz franchise için özel koşullar belirledik. Anahtar teslim, tüm yatırım tutarı 55.000 TL, duayen bir şefin elinden çıkma Türk yemekleri zincirine katılabilirsiniz. 2015 yılının ilk yarısında ise kendi açacağımız şubeler ve franchising verdiğimiz şubeler ile birlikte 40 şubeye ulaşacağımıza inanıyoruz. ’

Gerekli finansal yatırımları yapabilecek durumda olan, girişimci ruha sahip adaylar tabi tutulacakları başlangıç eğitimi ve dönemsel eğitim programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri halinde, Meal Box’ın franchising olanaklarından faydalanabilecekler. Ayrıca Meal Box’ın franchising yatırım maliyetleri fast food restoran zincirlerine göre oldukça makul seviyelerde olacak. Toplam yatırım ilk 10 açılacak yer için sadece 55.000 TL olacak.

Meal Box’dan franchising almak isteyenler https://www.mealbox.com.tr/franchising.html sayfası üzerinden form doldurarak adresine e-posta göndererek veya saat 10.00 – 19.00 saatleri arasında 0 216 324 8137 nolu telefondan bayilik talebinde bulunabilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu