Girişimcilik Haberleri

Gezerek Hediye Kazanma Fırsatı Sunan Mobil Uygulama Yuppi

GEZEREK HEDİYE KAZANDIRIYOR

Yuppi/ İzzet Moşe

Yuppi lokasyon bazlı bir mobil uygulama. Temel amacı ise kullanıcılara gezerek hediye kazanma fırsatı, markalara ise mobil kişilere kendilerini fark ettirme durumu yaratmak. Kullanıcılar gezerken, Yuppi sayesinde kendilerine en yakın mağazaların lokasyonlarım görebiliyorlar. Bu mağazaların kapı önünden geçerken, uygulamada çıkan balonu patlatarak puan kazanıyorlar. Ayrıca anlaşmalı mağazalara girdiklerinde; kasa yanındaki QR kodlardan veya markanın seçtiği ürünlerin barkodlarmdan da ek puanlar kazanıyorlar. Kazandıkları puanlarla ‘sadece gezerek’, Yuppi’nin ‘Kazan’ bölümündeki onlarca hediyeden birini seçebiliyorlar.

Mobil Uygulama Yuppi

Yuppi’nin AppStore’a çıktığı ilk günden beri en çok indirilen uygulamalar listesinde ilk sıralarda olduğunu söyleyen şirketin kurucu ortağı îzzet Moşe, “Katılan herkesin 400 Yuppi ile başladığı bu uygulamada New Balance’dan en son çıkan kitaplara, Samsung Galaxy S4’ten iPad Mini’ye kadar bir çok hediye var. Şu anda 20 bine yakın kullanıcımıza, 4 ay gibi kısa bir sürede 12 milyon Yuppi puan dağıttı. 2013 sonuna kadar 60 bin aktif kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz” diyor. Moşe, şunları söylüyor:


“Mobil sektörün önümüzdeki yıllarda çok daha hızlı büyüyeceğine ve çok farklı bir mecra haline geleceğine inanıyoruz. Şuanda küçük çocuktan anneanne ve dedelere kadar her yaş grubunun akıllı telefonlar kullandığını düşünürsek, hayatın da mobil uygulama ve kolaylıklara yöneleceğine şaşırmamız gerekir.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu