Çarşamba , Şubat 20 2019
Anasayfa / Girişimcilik Fikirleri / Garanti, kadın girişimcileri destekliyor

Garanti, kadın girişimcileri destekliyorgbaGaranti Bankası, kadın girişimciyi desteklemeye devam ediyor. Banka son olarak, KOBİ sahibi kadınlara hizmet veren bankaları bir araya getiren en büyük ağ olan Global Banking Alliance For Women (GBA) tarafından, kadınların iş hayatına katılımını desteklemek amacıyla düzenlenen uluslararası zirveye, İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bu yıl zirvenin 12’incisi düzenleniyor ve her zirve farklı bir ülkede gerçekleşiyor. Zirvenin açılış konuşmasını yapan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, “Garanti, 2006 yılında başlattığı çalışmalarla, Türkiye’deki girişimci kadınları daha iyi anlamaya çalışan ve onları ayrı bir segmentte değerlendiren ilk özel banka.

Bu nedenle, GBA tarafından düzenlenen bu değerli uluslararası zirveye, kadınların ekonomiye katılımının her geçen gün arttığı ülkemizde ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

  Saanen keçilerini çoğaltacak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişim ekosistemimizin durumu

GİRİŞİM ekosisteminin gelişimi Türkiye’nin geleceği için önemli. Bu ekosistem içinde pek çok oyuncu var. Startup’lardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir