Cumartesi , Mart 10 2018
Anasayfa / Girişimcilik / Garanti, kadın girişimcileri destekliyor

Garanti, kadın girişimcileri destekliyorgbaGaranti Bankası, kadın girişimciyi desteklemeye devam ediyor. Banka son olarak, KOBİ sahibi kadınlara hizmet veren bankaları bir araya getiren en büyük ağ olan Global Banking Alliance For Women (GBA) tarafından, kadınların iş hayatına katılımını desteklemek amacıyla düzenlenen uluslararası zirveye, İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
Bu yıl zirvenin 12’incisi düzenleniyor ve her zirve farklı bir ülkede gerçekleşiyor. Zirvenin açılış konuşmasını yapan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, “Garanti, 2006 yılında başlattığı çalışmalarla, Türkiye’deki girişimci kadınları daha iyi anlamaya çalışan ve onları ayrı bir segmentte değerlendiren ilk özel banka.

Bu nedenle, GBA tarafından düzenlenen bu değerli uluslararası zirveye, kadınların ekonomiye katılımının her geçen gün arttığı ülkemizde ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Sektördeki Boşluğu Gördü Güzellik Akademisi Açtı

“Kararlı olun” “Kadın girişimci olmayı dezavantaj olarak görmüyorum. Aksine bir kadının yapamayacağı, üstesinden gelemeyeceği hiçbir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir