Anasayfa / ek iş / Forivia Kataloğu İle Sermayesiz Ek İş Fırsatı

Forivia Kataloğu İle Sermayesiz Ek İş FırsatıForivia ile katalog üzerinden sermayesiz ürün satışı ile para kazanmak istermisiniz?

Yüzde yüz türk sermayeli forivia firmasi, ev hanımlarına, emeklilere, öğretmenlere, doktorlara, mühendislere, her daldan tüm meslek gruplarına ek iş yaparak para kazanma imkanı sağlıyor. Önemli olan ben bu işi yapacağım diyerek inanmak ve azimle mücadele ederek işin ne kadar kolay ve kazançlı olduğunu anlamak.

forivia-kayitTüm meslek gruplarından insanlarımız doğrudan satış sistemi yani network marketing ile para kazanabilir. Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları ev işlerinden kalan zamanlarını para kazanarak değerlendirmek isterler. Ne kadar çok sosyal yaşantınız olur ise çevreniz de o kadar geniş olur. Okul, çay toplantıları, sosyal aktiviteler, düğün dernek, parti, kurs, dersane aklınıza gelebilecek daha bir sürü sosyal aktiviteler ve mecburi yaşam şartları okul yada kurs gibi bu saydıklarım ve daha sayılabilecek aktiviteler sizlerin geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Bu kitleler sizlerin forivia ürünlerini satmanızı sağlayacaktır.

Forıvıa ürünlerinin satışından yüzde 33 kazanç elde edersiniz. Örneğin 1 ayda 2 bin TL değerinde ürün sattınız bu 2 bin TL’nin 660 TL’si sizlerin net kazancınızdır. Ayrıca kendi satış ekibinizi oluşturabilirsiniz alt ekibinize üye kaydederek onların satışlarından da prim elde edersiniz. Hem üyelerinizle kaynaşacak hemde para kazanacaksınız firmanın temsilcilerine vermiş olduğu gezi, tatil, yemek gibi hediyeler ile iş daha da eğlenceli bir hal alacaktır.

forivia kayıt

Bir yorum

  1. Evlere iş veren firmalar

    Bu işi nasıl alabilirim. evde para kazanmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir