Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Flormar Bayilik Koşulları

Flormar Bayilik KoşullarıFLORMAR
Kendi mağazalarını açacak

Flormar, Türkiye’de en çok mağazası olan firmalardan biri. Şirket yurtiçi ve dışında iki koldan büyüyor. Flormar yurtdışında özellikle mağazalarının bulunmadığı ülkelere öncelik veriyor. Yurtiçinde ise satış potansiyeli görülen tüm il ya da gelişmiş ilçelerde şubeler açıyor. Yurtiçinde açılacak tüm mağazalar şirket tarafından işletilirken yurtdışında bazı lokasyonlar franchising sistemiyle açılıyor.

flormar
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Flormar mağazalarında müşterilere çok geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Mağazalarda yaklaşık iki bin civarında ürün bulunuyor. Bunların arasında renkli kozmetiğin yanı sıra kişisel bakım ve parfüm kategorilerindeki ürünler de var.

Flormar’m mağazaların yanı sıra AVM’lerde açtığı kiosk’ları da var. Şirket ilk kiosk’unu 2008 yılında Edirne’deki Kipa AVM’de açmıştı. Daha sonra Türkiye’nin birçok şehrindeki AVM’lerde kiosk’lar açtı. İlk cadde mağazasını ise 2010 sonunda Bağdat Caddesi’nde açmıştı. İtalya’nın Milano kentinde 1970 yılında kurulan Flormar, 1972’de tüm üretimini Türkiye’ye taşıdı. Şirketin üretim tesisleri Gebze’de bulunuyor.

Telefon: 0262 751 03 33
E-posta: info@flormar.com

  Motosiklet Satış Bayilikleri
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

3 Yorumlar

  1. damla kemeç merhaba flormarın bayiligini alıp satış yapmak istiyorum detaylı bilgi verirmisiniz ya_tutarsaxx@hotmail.com 5426916937 istanbul arnavutköy

  2. bayilik almak istiyorum…

  3. mrb.van da bayıılık acmak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir