Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Fix Silver Franchise Veriyor

Fix Silver Franchise VeriyorAksesuar sektörünün öncü markalarından “biri olan Fix Silver, 2015 yılında franchise çalışmalarına ağırlık vererek yüzde 15 büyümeyi hedefliyor.

Fix Silver
Giriş bedeli talep etmeyen marka, bu noktada girişimcilerin ilgi odağı olmaya aday. Fix Silver Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Manas Özgen, marka olarak 2014 yılı için belirledikleri hedefleri gerçekleştirdiklerini, 2015 yılında da büyümemeye devam etmek istediklerini ve sektör adına verimli bir yıl olacağının altını çiziyor. Bugün itibariyle Fix Silver mağaza zincirinin yüzde 90’ını franchiseların oluşturduğunu belirten Özgen, konuyla ilgili Fix Silver markası olarak mağaza zincirimizi yeni franchiselarla büyütmenin daha verimli olduğunu düşünüyor, çalışmalarımızı da bu yönde planlayarak hayata geçirmeye devam ediyoruz. 2014 yıl sonu itibariyle Fix Silver mağaza sayımız 26 olmuştur.

2015 yılı içerisinde mağaza sayımızı artırarak yüzde 15 oranında büyümeyi hedefliyoruz”dedi.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.