Bayilik Veren Firmalar

Fatih Karadeniz Pidecisi Bayilik Koşulları

FATİH KARADENİZ PİDECİSİ

57 yıllık bir mekan

Değişik tarihlerde ünlü gurmeler tarafından Türkiye’nin en iyi pidecileri arasmda gösterilen Fatih Karadeniz Pidecisi, açıldığı tarihten bugüne aynı yerde hizmet veriyor. 1957’de İstanbul Fatih’te, Giresun Tirebo-lulu Mehmet Yazıcı tarafından kurulan Fatih Karadeniz Pidecisi, standart kalitesini koruyarak bugünlere gelmeyi başardı. Ürünlerinin tamamı yöresel olup, büyük bir kısmı Doğu Karadeniz Bölgesi’nden temin edüiyor. Restoranda kıymalı, Trabzon peynirli, yağlı yumurtalı, kuşbaşılı, yuvarlak kavurmalı, ıspanaklı ve kapalı kavurmalı pide çeşitleri var. Pideler, 57 yıllık tarihi odun fırınında pişiyor. Lezzet sırrı olarak kabul edilen tarihi fırın, periyodik bakımlar yapılarak dış etkenlere karşı korunuyor.

FATİH KARADENİZ PİDECİSİ

Şirket yönetiminde şu anda Mehmet Ya-zıcı’mn oğlu Mustafa Yazıcı bulunuyor. Yarım asırlık tecrübesiyle konuklarını ağırlayan firma, ilk kez şube sayısını artırma karan aldı. Mustafa Yazıcı, “İlk etapta İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesi, Etiler ve Levent’te olmak üzere üç şube açmayı planlıyoruz. Bu şubeler şirketimiz tarafından işletilecek. Aslında bu yeni süreç franc-hise altyapısını da hazırlayacağımız dönem olacak. Franchise altyapısını tamamlayınca franchising sistemiyle şube sayımızı artıracağız” diyor.


Fatih Karadeniz Pidecisi, sabah 10.00’da müşterilerini ağırlamaya başlıyor. Hafta için Fatih ve çevre semtlerden gelen müşterileriler ağırlıklı iken, hafta sonları rezervasyon yaptırmadan gidilmemesi tavsiye ediliyor. Zira yer bulmak mümkün olmuyor. İn temet tanıtımları ve sosyal medya sayesinde yabancılara da ulaştıklarını belirten Mustafa Yazıcı, dünyanın dört bir tarafından gelen turistlerin mekanı ziyaret ettiklerini söylüyor.

Telefon: 0212 523 97 95

E-posta: infoQfatihkaradenizpide.com

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu