Anasayfa / ek iş / Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Davetiye Katlama İşiEvlere Davetiye Katlama İşi 2015 – Evden Davetiye İşi Yapmak

Evde davetiye katlama işi veren firmalar, evde davetiye katlama işi verenler, eve nikah şekeri işi verenler, evde ek iş, eve iş veren firmalar, evde davetiye katlama işi verenler istanbul, davetiye katlama işi ankara, davetiye katlama işi istanbul, davetiye katlama işi konya, davetiye katlama işi veren firmalar, evde davetiye katlama işi verenler.

Evde çalışarak para kazanmak son zamanlarda oldukça rağbet gösterilen bir çalışma şekli olmuştur. Zorlaşan ekonomik koşullarla beraber bir evde çalışan kişi sayısı ne kadar fazla olursa, evin ihtiyaçları da o kadar kolay karşılanabilmektedir. Bu sebeple ev hanımları, evin bütçesine katkı olması için evde çeşitli işler yaparak çalışmaya başladılar. Söz konusu işlerden birisi de evde davetiye katlama işi diyebileceğimiz iş şeklidir.

evde davetiye katlama isi yapmak isityorumDüğünlerde, nişanlarda, sünnet törenlerinde, toplantılarda ve özel davetlerde kullanılan davetiye gönderme alışkanlığı adeta davetiye sektörünün oluşmasına neden olmuş, matbaalar bu konuda yatırımlar yapmışlar mesailerinin büyük bir kısmını davetiye basımına ayırmak zorunda kalmışlardır. Fakat oldukça detaylı davetiyelerin ortaya çıkması ile iş yükü daha da artmış, bunları düzenlemek için matbaaların özel elemanlar istihdam etme gereksinimi doğmuştur. Bu da ek maliyetler demek olduğundan firmalar, çalışacak elemanların sigorta, yemek, yol masrafı, vergi masrafı gibi ek yük getiren masraflarından kurtulmak adına bu işleri dışarıya parça başı ücretler karşılığında vermeye başlamışlardır.

Evde davetiye katlama işi, buradan hareketle ortaya çıkmış, davetiyelerin üzerindeki kurdeleler, boncuklar gibi özel tasarımlar ve özel katlanma şekilleri, evlere gönderilerek ev hanımlarına ve evde çalışmak isteyenlere yaptırılmaya başlanmıştır. Firmalar evlere basılan davetiyelerle birlikte, tasarımlarında kullanılacak malzemeleri ve örnek numuneleri bırakmakta, teslim zamanında ise gelerek hazırlanan davetiyeleri alarak ödemesini yapmaktadırlar. Evde davetiye katlama işi son zamanlarda ve özellikle yaz aylarında daha da artmakta ve bu işi dışarıya veren işletme sayısı oldukça fazlalaşmaktadır. Ev hanımları için herhangi bir ustalık gerektirmeyen fakat uğraşılması ve zaman harcanması gereken bu iş zorlanmadan yapılabilecek iş statüsündedir.

Bu işi yaparak gelir elde etmek isteyen ev hanımları, internet üzerinden bu işlerin yapılmasında aracılık eden firmalara başvuracağı gibi direk olarak işleri dağıtan matbaa ve işletmelere de gidebilir ve çalışma isteklerini bildirebilirler. Bu şekilde sizde evde davetiye katlama işi yaparak, fazlaca yorulmadan bütün malzemeyi kapınıza kadar getiren firmalarla çalışabilir, işi bitirip teslimat sırasında da ücretinizi alarak evinize destek olmanın sevincini yaşayabilirsiniz.

295 Yorumlar

 1. Sancaktepe de oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim elişi tecrübem fazlasıyla var

 2. Bu işi yapmak istiyorum Konya da oturuyorum lütfen geri dönüş yapınız

 3. İstanbul kağıthanede oturuyorum davetiye işi yapmak istiyorum.

 4. Muradiye uysal

  İstanbul sancaktepe de oturuyorm .davetiye katlama isi yapmak istiyorm bu ise ihtiyacim var .geri donus yaparmisiniz lutfen .

 5. Bu işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın çok ihtiyacımız var 🙁

 6. Bu işi bende istiyorum konya selcuklu da ikamet ediyorum

 7. Bu ise acil ihtiyacın var nolur bana ulaşın lise ogrencisiyim yardım edinen:(

 8. Evde davetiye katlamak istiyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Lütfen bana ulaşın.

 9. Evde davetiye katlamak istiyorum. Lütfen bana geri dönün.

 10. Bu işi beğendim yapmak istiyorum. Bana donerseniz memnun olurum.

 11. Bende davetiye katlama işini yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Ben de davetiye katlama işi yapmak istiyorum Ilcelere de gönderiyor musunuz?

 13. Ilcelere de davetiye katlama işi gönderiyor musunuz?

 14. Bana uyar.Dönüş yaparsanız memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir