Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Ev hanımlarının yapabileceği iş imkanlarının sınırı yok. Ev hanımlarına evde ek iş olarak sunabileceğimiz pasta, börek, tatlı gibi pastene işleri olabilir. Bayanların en becerikli olduğu işlerin başında yemek yapmak gelir, yemek yapma işini paraya dönüştürebilirsiniz. Çevrenizdeki iş yerlerine yapacağınız yemekleri satabilir pasta ve tatlı çeşitlerini pastenlere satabilirsiniz.


Bir başka evde yapılabilecek ek işlerden de katalog üzerinden ürün satışı, bu iş için sermayeye gerek yoktur. Network marketing sistemiyle kozmetik, ev tekstili, gibi ürünlerin satışını yaptıran firmaların sayısı oldukça fazladır bunların başında sıkça reklam mecralarında adından söz ettiren markaları sizlerde iyi tanırsınız. Bu markaların başında Avon, Oriflame, Forivia, gibi firmalar gelir. İnternetten kısa çaplı bir araştırma yapsanız sayı 30-40 bulur. Bu firmaların bir çoğu ücretsiz üyelik vermektedir. Yapacağınız ürün satışlarında yüzde 30 civarlarında kazanç elde edersiniz, ayrıca kendi ekibinizide kurarak kazanacağınız primler ile kazancınız katlanacaktır.

ev hanimlarina evde is imkanlari

Ev hanımlarının yapabileceği diğer bir işte evlere temizlik işidir. Bu işin utanılacak yada gocunacak bir tarafı yoktur. İstabul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde evinde temizlik işi yaptırmak isteyenlerin oldukça fazla olduğu bir gerçektir. Evlerde yapılan temizlik işinin günlük yevmiyesi 100 TL den başlamaktadır, ayda 7-8 yere gidilse 700-800 TL gibi bir rakam çıkar ki bu miktarın çok daha fazlasının kazanılması çok da zor olmasa gerek.Ev hanımları evlere iş veren firmalardan gelinlik işleme, mandal montaj, kutu katlama gibi işleri alabilirler bu işleri kısa sürede öğrenebilir ve yapacakları işlerin adedini çoğaltarak çok daha fazla para kazanabilirler. Evlere ek iş veren firmaları internetten yada bulunduğunuz bölgelerden araştırabilirsiniz.

Evde yapılabilecek bir diğer iş ise dikiş nakış işidir. Dikiş nakış işinde becerikli olan ev hanımları evde dikecekleri kıyafetler ile güzel paralar kazanabilirler. Günümüzde kişiye özel terzilik moda olmuştur, sizlerde tasarlayacağınız kıyafetler ile kendi markanızı oluşturmuş olursunuz. Bu işler referansı olan işlerdir dikim ve tasarımınız ne kadar iyi olursa o kadarda sizi referans göstereniniz olur. Dolayısıyla iş bulmakta da zorluk çekmez hatta iş yetiştiremeyecek duruma gelirsiniz. Önemli olan kaliteli ve başarılı bir iş çıkartmaktır.Etiketler

3 Yorum

  1. Kayseride yasiyorum evde cocuk bakimi be her turlu ek is yapmak istiyorum cok ihtiuacim var

  2. Şirketimizde Serbest Zamanlı Çalışacak Personel Alınacaktır.

    Yetenekleriniz doğrultusunda yönlendirilerek firmamızda ayrılan 7 farklı pozisyonda görev alacak lider personele ihtiyaç vardır. İnternet tabanlı çalışma platformumuzda, kullanıcı bazında bilgiye sahip olabilen arkadaşlarımızın dahi görev alabileceği ve tercihen üniversite mezunu olan kendine güvenen arkadaşlarımızın aşağıdaki linke tıklayarak ön başvuru yapmaları halinde işle ilgili detaylar bildirilerek canlı mülakata davet edileceklerdir. http://goo.gl/IeZGKs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu