Anasayfa / Girişimcilik / Etohum 2013-2014 başvuruları başladı

Etohum 2013-2014 başvuruları başladı2008’den bu yana önde gelen birçok internet girişimine destek olarak bu girişimlerin hayata geçmesine katkıda bulunan Etohum, 2013-2014 dönemi için internet girişimcilerinden başvuru almaya başladı.

Etohum
Etohum’un başlattığı başvuru süreci Aralık 2013’e kadar sürecek. Seçilen projeler ise Ocak ayında ilan edilecek ve Etohum tarafından girişim başına 10 bin ile 20 bin dolar arasında “ilk tohum yatırımı” yapılacak. Etohum’un yatırımına ek olarak Aslanoba Capital de, seçilen girişimlere toplamda 1 milyon dolar yatırım desteği verecek. Sene sonunda belirlenen girişimlerin sermaye desteği sağlama ve ortaklık kurma amacıyla Etohum Melek Yatırımcı Kulübü üyesi yatırımcılar ile toplu ve birebir görüşmeler yapmaları sağlanacak.

Bu görüşmelerle Etohum 40 girişimi arasından birçoğunun ihtiyaç duyduğu iş bağlantısı ve sermaye desteğine ulaşması amaçlanıyor. Daha fazla bilgi için http://etohum.com/basvuru adresi ziyaret edilebilir.

Girişimcilik yarışmaları ve aktivitelerini sitemizin girişimcilik kategorisinden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

2018 Yılında Girişimcilik ve Start up’lar

2018 ajandalarının ilk sıralarında önemli Ar-Ge projelerini hayata geçirmek ve teknoloji altyapısını geliştirmek de bulunuyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir