Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Eriş Yumurta Bayilik Veriyor

Eriş Yumurta Bayilik VeriyorERİŞ YUMURTA
Doga! yem kullanıyor

eris yumurtaEriş Yumurta, yaklaşık iki yıl önce helal sertifikası almış. Istanbul Silivride toplam 100 bin adet kapasiteli sekiz kümesinde yumurta üretiyor. Eriş yumurta, aynı zamanda yem ve gübre üreten bir şirket.Trakyada yaygın bir bayi ağına sahip.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Şimdi diğer bölgelerde yeni satış noktaları oluşturmayı hedefliyor. Bayilik için herhangi bir ön şartı yok, sadece belirli miktarda teminat gösterilmesi gerekiyor.

Telefon: 0212 734 23 87

  Kebapix Bayilik Bedeli Almıyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

3 Yorumlar

  1. Merhabalar…. Şirketinizin vermek istediği distribütörün ne kadar arac sayısı olmalı bunu sizmi belirliyorsunuz.Ürünleri ne şekilde teslim ediyorsunuz.Kırık veya bozuk ürünlerin iadesi varmı.Araçları reklamla giyindiriyormusunuz.Son olarak fabrikanızın distribütöre ne gibi destekleri var.Bu soruların cevabını alırsam sevinirim.

  2. Merhabalar….Muğla bölgesi için bayilik yapmak istiyorum.Şuan ”Ekiz” yumurtanın bayiliğini yapan bir arkadaşımla hali hazırda yumurta işi yapıyoruz ama ben hazırda bulunan portföyüm’le bu işi kendim yapmak istiyorum o yüzden bayilik araştırmasına başladım.
    Bu konuyla ilgili detaylı bilgi içeren bilgi verebilirmisiniz,şartlar vade vs vs veya mail adresime detaylı bilgi verebileceğiniz bir içerik veya aşağıda verdiğim numaradan bana ulaşarak bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

    Tel:05352198236

  3. Merhabalar…. Şirketinizin vermek istediği distribütörün ne kadar arac sayısı olmalı bunu sizmi belirliyorsunuz.Ürünleri ne şekilde teslim ediyorsunuz.Kırık veya bozuk ürünlerin iadesi varmı.Araçları reklamla giyindiriyormusunuz.Son olarak fabrikanızın distribütöre ne gibi destekleri var.Bu soruların cevabını alırsam sevinirim.anlayışınızdan ve ilginizden dolayı teşekkür ederim..iyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir