Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / ek iş / Ek Gelir İçin Evde Lif İşi

Ek Gelir İçin Evde Lif İşiEk Gelir İsteyenler İçin Lif İşi

Ev hanımları, öğrenciler ya da kendisine yeni bir gelir kapısı isteyen kişiler, birçok alternatifleri denemektedirler. Bu alternatifler arasında kendisine en uygun olanı ve de becerisine yatkın olanı seçmek isteyen kişiler için birçok seçenek bulunmaktadır.

Evde çalışmak ve de çalışma saatlerini tamamen kendisi belirlemek isteyenlere yönelik olarak evde çalışarak ek gelir getirmek günümüzde oldukça mümkün bir duruma gelmektedir. İnternette en çok aratılan bilgiler arasında yer alan evde ek iş yapma konusuna ait binlerce fırsat bulunmaktadır. Özellikle de ev hanımlarının ilgisini çeken ve büyük bir ilgi ile yapılan evde lif işi son zamanlarda oldukça rağbet gören gelir kaynakları arasında yer almaktadır. Evde lif işi ile oturduğunuz yerden tamamen kendiniz belirlediğiniz sayıda istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

evde lif isi
Bu iş için güvenilir kişileri bulmak ise bu işin en önemli noktalarından biridir. Evde lif yapma işi için gerekli olan tığ, şiş ve ipinizi hazır bulundurmanız gerekmektedir. Daha sonra eğer örgü işinden pek anlamıyor ya da zaman kaybetmek istemiyorsanız piyasada hazır olarak bulunan örgü iskeletlerini de alabilir bu iskeletler sayesinde daha hızlı bir şekilde lif yapma işini yapabilirsiniz. Bu iskeletler ile yapmak istediğinizde birbirinden farklı renkleri kullanarak liflerinize farklılıklar katabilirsiniz. İskeletler üzerinde bulunan çiviye renkli ipinizi geçirin ve ipler birbirine paralel olacak şekilde gerdirerek iskeletinizi tamamlayın. Ardından ikinci renk ipinizi de bu diğer renkli ipinize çapraz olacak şekilde kendi zevkinize göre gerdirerek bu işleme devam edebilirsiniz. İplerinizin birleştiği noktadan bir düğüm atarak lifinizi iskeletten çıkarabilirsiniz. Bu sayede oldukça kolay ve hızlı bir şekilde lif yapabilirsiniz.

Evde çeyiz hazırlama işi de evde yapabileceğiniz ve son derece pratik olan işlemlerdir. Çeyiz için gerekli olan havlulara, liflere veya dantellere istediğiniz gibi işlemeler yapabilir ve isterseniz internette isterse de aracılar ile satabilirsiniz.

Evde çalışarak kendisine ek gelir kapısı yaratmak isteyen ev hanımları için oldukça avantajlı olan lif yapma işi, son zamanlarda daha çok rağbet görmeye başlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

Bir yorum

  1. İstanbul dan bu iş ıcın bana ulasın 5458115058

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.