Cuma , Şubat 22 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Durance franchise koşulları

Durance franchise koşullarıDURANCE
Bir mağaza 70 bin TL

Durance’ın Ankara’da iki, İstanbul’da ise bir mağazası var. Şirket ilk franchise şubesini İzmir’de açmış. Bunların dışında Ankara, İstanbul, Aydın ve Bodrum’da satış noktaları bulunuyor. Şirket, yeni şubeler açarak büyümeye devam edecek. Du-rance, bu doğrultuda önümüzdeki beş yılda 15 şube daha açmayı hedefliyor. Yeni açılacak şubeler için öncelik İstanbul ve Antalya’da olacak. Ancak diğer illerden gelen franchise talepleri de değerlendirilecek.

durance
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Durance franchise giriş bedeli olarak 10 bin euro talep ediyor. Şirket, sürekli franchise ödemesi istemiyor. Reklam katılım payı yıllık verilen reklamların bölüşülmesi şeklinde oluyor. Bunun dışında mağaza açma maliyetleri de yatırımcıya ait. Bir mağaza için ortalama yatırım tutarı 70 bin TL olarak öngörülüyor. Şirket, çoğunlukla işlek caddeler üzerinde mağaza açmayı tercih ediyor. AVM içinde açılacak butiklerin ise ilk iki katta olması gerekiyor. Yeni açılacak mağazaların en az 30 metrekare olması şartı aranıyor.

Kadın Girişimciler Derneği’ne (KAGİDER) üye olan şirket, kadın girişimcilerle çalışmaya önem veriyor. Ancak erkeklerin franchise adayı olmasında da bir engel yok. Doğal yaşama önem veren, çevreye karşı duyarlı, sağlıklı ve keyifli yaşamı seven girişimcilerle çalışmayı tercih ediyor. Durance mağazalarında cilt bakımı, vücut bakımı, mekan parfümleri, ev ve çamaşır bakımı, aroma terapi serileri bulunuyor.

Telefon: 0312 465 01 08

E-posta: kurumsal@durance.com.tr

  Hacı Sayid’in franchise’i olabilirsiniz
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir