Pazar , Mart 18 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Demlik Mobil Çay Konseptiyle Bayilik Veriyor

Demlik Mobil Çay Konseptiyle Bayilik VeriyorDEMLİK Mobil çay konsepti

Çay Demlikten içilir‘ sloganıyla demleme bardak çay ve Türk kahvesi üzerine geleneksel bir konsept olan Demlik, ev limonatası, Susurluk ayranı, salep, boza gibi lezzetleri de çatısı altında toplayarak menüsünü çeşitlendirdi.

demlik bayilik

Demlik‘lerin içinde, klima, buz makinesi, bulaşık makinesi, kahve makinesi, titanyum çay kazanı, tost makinesi, soğutucu dolap, katı meyve sıkacağı, mikro dalga fırın, adisyon takip sistemi, kamera sistemi bulunuyor. Ayrıca konsept taşınabiliyor. Altı aylık bir firma olan Demlik’in dört adet kiosk şubesi bulunuyor. Demlik Kurucu Ortağı Erman Ademoğlu, toplam yatırım maliyetinin franchise giriş bedeli dahil 90 bin TL olduğunu söylüyor. Bu fiyata Demlik’in içindeki tüm makine, zücaciye hatta personelin giyeceği sezonluk kıyafetler dahil. Royalty alınmıyor. Kâr marjının ortalama yüzde 30 civarında olduğunu söyleyen Ademoğlu, franchise için hedeflenen aylık cironun ise 20-30 bin TL arasında olduğunu vurguluyor.
Kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, AVM’ler, stadyumlar, fuar alanlarının bu konsept için uygun olduğunu belirten Ademoğlu, “Konseptimizi Arap ülkelerine, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’ya taşımayı hedefliyoruz” diyor. Demlik mobil çay konseptiyle bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Telefonlar.
+90 212 215 25 95
+90 212 215 25 96
+90 212 215 25 97

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Ziebart Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Otomobil üzerine dükkan açmak isteyenler için Ziebart bayilik veriyor. Oto koruma ve bakım hizmetleri üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir