Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cup to Go Bayiliği İle Kiosk İş Modelinde Patates Püresi Satabilirsiniz

Cup to Go Bayiliği İle Kiosk İş Modelinde Patates Püresi SatabilirsinizPatates püresi satabilirsiniz

Buharda yağsız olarak pişirilen patates püresi Cup to Go, girişimciler için yeni bir iş modeli sunuyor. Türkiye genelinde kiosk şeklinde franchising verilmesi planlanan bu iş modelini 18 bin TL’ye kurabilirsiniz.

cup to go

Su buharında yağsız patates püresi konsepti olan Cup to Go, buharlı ısıtıcıda kabuksuz patateslerin kaynayan suyun buharı ile demlenerek pişirildiği bir ürün. Pişen patatesler el presi ile noodle kutularına sıkılarak püre haline getiriliyor. Püre haline gelen kıvamın içine odelyedi farklı meze ilave ediliyor. Ürünün en önemli özelliği hiç yağ kullanılmıyor olması.

Bu girişimi Murat Aslanoğlu başlattı.

Patates ile ilgili olarak kumpir ve kızarmış patates dışında başka bir seçenek olmadığını gören Aslanoğlu, patates püresinin de bir seçenek olabileceğini düşündü. Aslanoğlu, su buharında sıfır yağ ile pişirilen bu iş modelini oluşturdu. Aslanoğlu, Cup to Go ile franchising verecek.

Spagetti Ice Cream’in Dondurma Bayiliği Röpörtajı
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

SOĞUK ŞEHİRLER İDEAL

Yıl sonuna kadar toplam olarak altı şubeye ulaşmayı planladıklarını söyleyen Aslanoğlu, öncelikle İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, özellikle iklimi soğuk şehirler ile kayak merkezleri bulunan şehirleri hedeflediklerini belirtiyor.

Cup to Go stand/kiosk yatırım maliyeti 18 bin TL. Bu bedele tüm mutfak ekipmanları dahil. Franchise için aylık belirlenen ciro hedefi ise 7 bin 500 TL. Aslanoğlu, bu hedefin içerisine meşrubat gelirinin dahil olmadığını ifade ediyor. Kâr marjının ise üç mezeli bir üründe yüzde 300, yedi mezeli bir üründe yüzde 180 olduğu belirtiliyor.

YURTDIŞINDA DA BÜYÜYECEK

Franchise ile 36 aylık sözleşme yapılıyor. Aylık 250 TL+KDV isim hakkı bedeli alınıyor. Kioskların yaklaşık 2,5 metrekare olması gerekiyor. Kış mevsimi ile masa sandalyeleri kaldırılan cafe ya da pastanelerin, işlek caddelerdeki mekanların boşalan ön kısımlarının, okul kantinlerinin ve öğrenci yurtlarının bu iş modeli için uygun yerler olduğu ifade ediliyor. Aslanoğlu, ev ve iş yerlerine de paket servisi yapılabileceğini söylüyor.

  Az Yatırımla Çok Kazandıran Kebo Bayilikler Veriyor

Aslanoğlu, girişimcilerde aradıkları özellikleri ise şöyle anlatıyor: “Üç yıl beraber çalışabileceğimiz enerjide kişileri tercih ediyoruz. Yaptığı iş şeklinin değerini ve özelliğini anlayabilecek kişiler birinci tercihimiz. Her kıtada görüştüğümüz bağlantılarımız ve markamıza profesyonel olarak yardım eden bir çevremiz var. Yurtdışmdaki büyüme hızımız Türkiye’dekinden yüksek olacak.

İŞİN AYNASI

Uygun yer; İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, özellikle iklimi soğuk şehirler ile kayak merkezleri bulunan şehirler.

İlk sermaye: Cup to Go stancl/kiosk yatırım maliyeti 18 bin TL Aylık ciro hedefi: 7 bin 500 TL.

Kâr marjı: Yüzde 180 ile yüzde 300 arasında değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: Üç yıl birlikte çalışabilecek, istikran seven girişimciler:

Başvuru için:  0532 267 87 92

Spagetti Ice Cream patates püresi için yeni markası Cup to Go’da bayilik veren firmalar arasında yerini aldı.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir yorum

  1. Bu konseptin aynısı sadece makine şeklinde 400 TL ye stand şeklinde 1700 TL ye http://www.hizlikumpir.org adresinde satılıyor. 18.000 lira bu iş için çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir