Bayilik Veren Firmalar

Coffeeshop Company franchise veriyor

İSTANBUL’DA üç şubesi bulunan Coffeeshop Company Türkiye genelinde şubeler açarak büyüme kararı aldı. Şirket, franchising sistemiyle şubeler açacak.


Coffeeshop Company Türkiye Genel Müdürü Ceyhan Pusmaz; “Franchise başvurularını değerlendirmek istediğimiz bir döneme girdik. Başta İstanbul olmak üzere, Adana, Mersin, Diyarbakır, Bursa, Marmaris, Bodrum, Ankara, Edirne, İzmir, İzmit, Çorlu ve Gebze’den yoğun bir talep alıyoruz” diyor.

Coffeeshop Company

Bir Cofeeshop Company şubesi açabilmek için en az 70 metrekarelik bir işyeri gerekiyor. Firma lokasyona çok önem veriyor. Markanın klasik, lounge ve kitchen olmak üzere üç farklı konsepti var. Firma, Türkiye’de toplam 40 şube açmayı hedefliyor. Markanın franchise giriş bedeli 25 bin euro. Cofeeshop, kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyesinde bir kahve akademisi de bulunduran Scharf Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Dünya genelinde 30 ülkede 400 şubesi var.

Coffeeshop Company Türkiye

Adres : Eurostil Gıda ve Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti.
Teşvikiye Akkavak Sk. Halil Bey Apt. No:19/31
34365 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

Tel. : 0090 212 – 291 77 76

Faks : 0090 212 – 291 77 012 Yorum

  1. firmamız iç dekorasyon proje ve uygulama işleri yapmaktadır.özellikle ege bölgesinde açılacak cafelerinizin

    dekorasyonlarını üstlenmek istiyoruz.tesekkürler.

  2. Merhaba elazığ’dan size ulaşıyorum sizin sayfanız dikkatimi çekti ve elazığ’da farklı bir kafe açmak istiyorum bu konuda sizin fikrinizi alabilir miyim sizin de bu konu da fikriniz almak istiyorum sizin yaptırım işinden enğin bilğinizden faydalanmak istiyorum değişim istenilen bi şehire sahibim ve bunu sizin gibi büyüklerimizden esinlenerek yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin iyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu