İş Fikirleri

Çocuklar İçin Mini Gezinti Atları Kazançlı Bir Yatırım

Sevimli Kervan Kazançlı Bir Yatırım

Başlık sizi şaşırtmasın, bu bir turizm aktivitesi. Tek bir sezonda yüklü paralar kazanmanız mümkün. Bu uygulama da tıpkı bisiklet turları gibi ses getirecek cinsten. Bir bakıma onun daha otantik ve canlı şekli, ismi üzerinde: ‘Sevimli Kervan’ hem çevreye dikkat çekiyor hem de kervan sözcüğüyle turistlere masalsı bir mesaj veriyor.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90

Uygulama halen Meksika, Peru, hatta Yunanistan gibi ülkelerde epey tutmuş durumda. Hem yetişkin hem de çocuk turistler için: Bizdeki canlı örnekler maalesef sadece tekil olarak Kapadokya yöresinde görülüyor.

Bunlar organize olmamış yerel karakterli bireysel girişimler.

‘Sevimli Kervan’ın yatırım malzemesi ise daha çok ‘eşek’ ve ‘pony’ türü atlardan oluşuyor. Eşek, turistlerce daha sempatik ve otantik bulunuyor, ‘pony’ ise daha çok çocukların tercih ettiği sevimli cüce atlar. Hayvanları yöresel biçimde ayna ve boncuklarla süslemek işin ince ayrıntısı. Bu ilginç kervana ritim katmak için mutlaka bir çan sesi gerekiyor.Mini gezi kervanlarının dünyada iki uygulanma alanı var: Motorlu araçların yasaklandığı turistik mahaller ve halka açık plajlar. Hayvanların çok sağlıklı ve bakımlı olması ise vazgeçilemez bir şart. Daha fazla örnek için tıklayınızBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu