Bayilik Veren Firmalar

Çıtır Usta Franchise Şubesi Açmak

57 noktada faaliyet gösteren Çıtır Usta kurumsal çatı altında 450, markası altında 1600’den fazla kişiye de istihdam sağlıyor.


Çıtır Usta, 2003’deTürkiye’deki ilk şubesini Galeria’da açtı. İstikrarlı büyüme sergileyerek, ilk dört yıllında 10 şub’gfye ulaştı. 2007 yılından bu yana franc-hise sistemi ile çalışıyor.Bugün 57 noktada faaliyet gösteren Çıtır Usta kurumsal çatı altında 450, markası altında 1600’den fazla kişiye de istihdam sağlıyor.

Bandırma ve Edirne bölgesinden gelen özel kesim etlerin kullanıldığı marka, et konusunda uzmanlığıyla öne çıkıyor. Menüsünde lahmacun ve pideden saç tavaya, kebap çeşitlerinden dürüm dönere ve beyaz et çeşitlerine, Antep ve Kilis yöresi başta olmak üzere ülkemizin farklı lezzetlerini bulmak mümkün.

citir usta

Franchise verilecek şubenin öncelikli olarak lokasyon değerlendirmesi yapılıyor .Yatırımcıya iki opsiyon sunulmakta. Projenin çi-ziminden sonra dilerse kendisi uyguluyor dilerse anahtar teslim şubeler hazırlanıyor. Çıtır Usta’da şubeler açılmadan önce mutlaka çevre analizleri yapılır. Bölgenin sosyoekonomik yapısı incelenerek, doğru lokasyon olup olmadığı detaylandırılır. Hizmet kalitesini yükseltmek adına hem franchise alacak kişilere hem de şubelerde çalışacak personele sektörün dinamiklerini öğrenecek bir dizi eğitimi Çıtır Usta Eğitim Akademisi ile veriliyor. “Kazandır kazan” ilkesinden yola çıkarak sunulan garantili franchise fırsatı ile anahtar teslim kolaylığı tanınan her Çıtır Usta bayisini, uluslar arası arenadaki meslektaşları ile teknik olarak da web tabanlı yazılımları sayesinde aynı donanıma sahip, eğitimli ve nitelikli personellerle destekliyor.Çıtır Usta şubelerini bölge ihtiyaçlarına göre 60-80 m2 Ekspres konsepti mağaza kon-septi olarakta min. 100 m2 de konumlandırılıyor. Bu sene özelllikle Express konsep-tini öne çıkaracak olan Çıtır Usta, paket servis ve hızlı serviste de açık ara farklılığını yatırımcıları ile paylaşmaktan mutluluk duyacak.

2014 yılında açılacak olan Fas ve Tacikistan şubeleri ile de Türk mutfağının seçkin örneklerini yurtdışına da taşıyacak olan Çıtır Usta a la card sistemini Express sistemi ile geliştirerek zaman ve teknolojinin tüm getirilerini eşsiz damak tadı ile birleştirebilen bir dünya markası olma yolunda keskin adımlar atmakta. Express konseptinde 250 bin TL den başlayan fiyatlar bulunmakta. Sektördeki tecrübesini bu yöndede geliştiren gıda sektörüne yatırım yapmak isteyen işinin başında durabilecek yatırımcıları seçerken 1200 m2 içinde arge laboratuvarı bulunan üretim alanında şuebelerine sunduğu eşsiz lezzetlerle hizmet kalitesini taçlandıracak yatırımcılar ile vizyonunu perçinleyerek misyonuna ulaşmayı hedeflemektedir. Öncelik İstanbul Anadolu Yakası… Türkiye genelinde ise Çıtır Usta’yı önümüzdeki beş yıl içinde 100 şubesi alakard restoran şeklinde hizmet veren diğer 100 şubesi de”express konsepti” ile hizmetine devam edecek olan bir dünya markası yapmak. Daha ayrıntılı bilgi için www.citirus-ta.com a girebilir veya (0212) 49431 00 no-lu telefondan yardım alabilirsiniz.

http://www.citirusta.com/f1-neden-citir-usta-.htmlBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu