Bayilik Veren Firmalar

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik Başvurusu

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik Hakkında : Çiğköfteci Aziz Usta bu işi sadece para kazanmak için değil, aynı zamanda tüm bilgi ve birikimini de sizlere sunarak hem çiğköfteyi sevdiriyor, hem de bir iş sahibi olmak isteyen herkese franchise hizmet vererek sizleri bir iş sahibi yapıyor. Çiğ köfteci Aziz Usta sizlere sunduğu çiğköftenin benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Üretim tesislerimiz ve şubelerimizde sizlere hizmet vermek adına tüm çalışanlarımızla birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, siz değerli müşterilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli gıdaları üretmektir. Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik ve Bayilik Başvurusu

aziz-usta-cigkofte

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik Destekleri

Bayilik/Franchising alan, yeni iş kurma ve müşteri bulma gibi problemler yaşamayacaktır.
Yüksek kazanç sağlayacak yeri makul şartlarda kiralamak için Çiğköfteci Aziz Usta’nın deneyimi, bayilik alana yardımcı olacaktır.


Bayilik alan kişi, kurulacak şubede mal temini ve ürün çeşidinde sorun yaşamayacaktır. Mevcut, kaliteli ürün yelpazesi zaman kaybeden şubede yerini alacaktır.

Tüm çiğköfte ürünleri, yeşillikler, lavaşlar, kısacası satışa konu olan herşey günlük olarak sevk edilecek, bayilik alan dışarıdan satın alma ile uğraşmayacaktır. Ayrıca ürün sevkiyatları günlük olacağından günlük, taze ve sorunsuz ürün satışları çiğköfte sektörü içinde bayilik alana artı değer kazandıracaktır.

Bütün satış ve stok düzeninin kurulmasında Çiğköfteci Aziz Usta yardımda bulunacaktır. Yeni bir iş kuran kişinin veya kuruluşun süratle bu muntazamlıkta bir düzeni kurmasının olanaksızlığı düşünülürse bayilik alanın bu konudaki avantajları büyüktür.Reklam ve planlama tek merkezden yönetileceği için ekstra istihdama gerek yoktur.
Çiğköfteci Aziz Usta yaptığı sürekli denetim ve desteklerle tüm şubelerindeki kalitenin ve hizmetin yüksek seviyede olmasını sağlamaktadır.

Açılış kampanyaları ve yeni şube tanıtımları Çiğköfteci Aziz Usta tarafından yönlendirilir.

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Eski Edirne Asfaltı No: 181 Sultangazi – İSTANBUL
GSM: 0533 653 66 96
Telefon: 0212 594 10 65
Email: info@cigkofteciazizusta.comEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu